ओमेगा एसईई बास्केटबल कपमा रोमान्चक भिडन्त

राष्ट्रखबर-

ओमेगा कलेज कुमारीपाटीले दोस्रो ओमागा एसईई कप ३/३ बास्केटबल टुर्नामेन्टको आयोजना गरेको छ । ललितपुरको ओमेगा कलेज प्राङ्गणमा आयोजित प्रतियोगीतामा काठमाण्डौँ र ललितपुरका गरि ३४ वटा संस्थाका छात्र र छात्रा सहभागी छन् । विभिन्न संस्थाका छात्र र छात्राका गरी २७ वटा टिम विच प्रतिस्प्रर्धा हुने आयोजक संस्थाका अध्यक्ष सरद तिवारीले जानकारी दिए ।

यस प्रतियोगिताका सहभागीहरुले विभिन्न गिफ्टह्याप्पर पाउनुका साथै छात्र र छात्रा तर्फका विजेताले समान १०/१० हजार पुरस्कार प्राप्त गर्नेछन् भने उपविजेताले समान ५/५ हजार प्राप्त गर्ने आयोजकले जनाएको छ ।


यस प्रतियोगीताको प्रायोजकहरुमा क्वेष्ट इन्टरनेशनल कलेज, एभरेष्ट इन्जिनियरिङ कलेज,पञ्चशिल मल्टिपल कोअपरेटिभ, एड्भान्स प्रिन्टर्स,वि एण्ड डि बुक्स एण्ड क्यास्टल, विद्या बुक्स एण्ड स्टेस्नरी, ओम शान्ति सुट हाउस, अन्नपूर्ण क्याटरिङ, जय लालिगुरास इन्भेष्टमेन्ट एण्ड ट्रेडिङ कम्पनि प्राली, बुद्ध पब्लिकेशन प्राली लगायतका रहेका छन् । यस प्रतियोगीताको उद्घाटन नेपाल बास्केटबल एसोसिएसनका महासचिव नरेन्द्र थापाले गरेका थिए भने मनोज राजोपाध्यायले मुख्य रेफ्रीको भूमिका निर्वाह गरेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *