चलचित्रकर्मी राजु केसीद्वारा चलचित्र निर्देशक किशोर चौधरी उपचारार्थ सहयोगको लागि अपिल,सहयोग आउने क्रम जारी

नेपाली चलचित्र भेटी,लफडा लगायत धेरै थारु तथा भोजपुरी चलचित्रका निर्देशक अहिले अशक्त अवस्थामा भरतपुर, चितवनस्थित सि एम सि अस्पतालको बेडमा हुनुहुन्छ । यतिखेर वहाँलाई ठूलो आर्थिक संकट परेको छ । वहाँलाई आर्थिक सहयोग जुटाउन निर्माता, निर्देशक तथा छायांकार राजु केसि, चलचित्र निर्देशक समाज, कलाकार सुरेश चौधरी तथा बिभिन्न संघ सस्था आदी लागि परेका छ्न ।

सहयोग गर्नका लागि थारु कलाकार सभा चितवनको वाणिज्य बैंकको खाता नम्बर १३१०००९६२७०१ मा सहयोग रकम पठाउन सकिने र सिधै राजु के सि जि लाई सम्पर्क गर्न सकिने कुरा हामीलाई जानकारी गराउनु भयो । जापान बस्ने चलचित्रकर्मी तथा समाजसेवी कृष्ण कार्किले निर्देशक किशोरको लागि राजु के।सि। मार्फत रु १०,०००।० सहयोग गर्नुभएको छ ।


बहुरतिभाका धनी किशोर चौधरी निर्देशक मात्र नभईकन लेखक, निर्माता, गितकार, नृत्य निर्देशक तथा राम्रो सम्पादक अनि संगीतकार पनि हुन । उनले भेटी, लफडा लगायत धेरै चलचित्रमा गित लेखन र संगीत आफैले गरेका छन । उनी बिगत २० वर्ष देखि चलचित्र क्षेत्रमा छन । उनको सिघ्र स्वास्थलाभको कामना गर्दै धेरैले फेसबुकमा पोस्टहरु पनि गरेका छन त्यस्तै मध्यमा राजु के।सि। ले पनि पोस्ट गरेका छन कि वहाँलाई सक्दो सहयोगको आवश्यकता परेको र यस्तो अवस्थामा एक चलचित्रकर्मिले अर्को चलचित्रकर्मीलाई सहयोग गर्नुपर्ने ।
त्यस्तै चलचित्रकर्मी अनि समाजसेवी कृष्ण कार्की भाइलाई चलचित्र निर्देशक किशोर चौधरीका लागि जापानबाट रु १०,०००।०० सहयोग गर्नु भएकोमा धेरै धेरै धन्यवाद दिनु भएको छ ।
हाल किशोर जि चितवनको सि एम सि हस्पिटल९नयाँ०मा उपचार गराइरहनु भएको छ र वहाँलाई आर्थिक संकट परेको हुनाले राजु केसिले सम्पूर्णमा सक्दो सहयोग गरिदिनु हुन आह्वान गर्नु भएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *