Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

गायक विनोदराज ढुङ्गेलको एकल गायन आज नाचघरमा आयोजना हुँदै

admin

नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा गीतसंगीतको माध्यमबाट आम दर्शक एवं श्रोताहरुलाई मनोनञ्जन प्रदान गर्दै आउनुभएका विनोदराज ढुङ्गेल एकल गायन कार्यक्रम असोज २ अर्थात आज राष्ट्रिय नाचघर जमलमा आयोजना हुने भएको छ ।्क्रियटिभ विट्स प्रा.लीले आयोजना गर्ने एकल साझमा उहाँले आफूले अहिले सम्म रेर्कड गरेका तथा स्टेजमा पर्फम गरेका उत्कृष्ट गितहरुको प्रस्तुति दिने कार्यक्रम छ ।
चर्चित सांगीतिक समुहको साथमा रहने प्रस्तुतिमा उहाँले गाउनुभएका चर्चित गित हेलिकप्टर तिमी नै मेरो मनको डक्टर ,म त सोझो मान्छे ,तिमी रहिछौ र सिन्की अचार भन फुलमाया के छ विचार र गायिका इन्दिरा जोशी अनि सिन्धु मल्ल संग गाउनुभएको थियो ।
उनि इन्ट्रिग्रीटि गायकका रुपमा नेपाली दर्शकमाझ परिचित छन् ।अहिले उनको बजारमा आएको रेकर्डेट गित उठाऊ यी हातहरु बगाँऊ तातो रगत रहेको छ ।अन्य दुईवटा गीतहरु रेकडिङको क्रममा रहेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको