Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

गायक टीका मगरको ‘बज्यैको बुलाकी’सार्वजनिक (भिडियो ) पेट्रोलियम पदार्थमा फेरि मूल्यवृद्धि,ग्यास सिलिण्डरमै २१५ ले बढ्यो सरकार र आन्दोलनरत चिकित्सकबीच सहमति, आन्दोलन फिर्ता होस्टेलमा झुन्डिएको अवस्थामा मृत भेटिए ८ बर्षिय बालक, विद्यालयमा तोडफोड र आगजनी मुलुकको अर्थतन्त्रमा क्रमिक सुधार भइरहेको अर्थमन्त्री महतको दाबी समाजवादी महिला संघले गर्यो आफ्ना सांसदहरुलाई सम्मान

गायक विनोदराज ढुङ्गेलको एकल गायन आज नाचघरमा आयोजना हुँदै

admin

नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा गीतसंगीतको माध्यमबाट आम दर्शक एवं श्रोताहरुलाई मनोनञ्जन प्रदान गर्दै आउनुभएका विनोदराज ढुङ्गेल एकल गायन कार्यक्रम असोज २ अर्थात आज राष्ट्रिय नाचघर जमलमा आयोजना हुने भएको छ ।्क्रियटिभ विट्स प्रा.लीले आयोजना गर्ने एकल साझमा उहाँले आफूले अहिले सम्म रेर्कड गरेका तथा स्टेजमा पर्फम गरेका उत्कृष्ट गितहरुको प्रस्तुति दिने कार्यक्रम छ ।
चर्चित सांगीतिक समुहको साथमा रहने प्रस्तुतिमा उहाँले गाउनुभएका चर्चित गित हेलिकप्टर तिमी नै मेरो मनको डक्टर ,म त सोझो मान्छे ,तिमी रहिछौ र सिन्की अचार भन फुलमाया के छ विचार र गायिका इन्दिरा जोशी अनि सिन्धु मल्ल संग गाउनुभएको थियो ।
उनि इन्ट्रिग्रीटि गायकका रुपमा नेपाली दर्शकमाझ परिचित छन् ।अहिले उनको बजारमा आएको रेकर्डेट गित उठाऊ यी हातहरु बगाँऊ तातो रगत रहेको छ ।अन्य दुईवटा गीतहरु रेकडिङको क्रममा रहेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको