Logo
14 Apr 2024    २ बैशाख २०८१, आईतवार

ताजा खबर

भारतले नेपाललाई दियो ३५ एम्बुलेन्स र ६६ स्कुल बस लिंग परिवर्तन गरेकाले मागे तेस्रोलिंगीको नागरिकता नयाँ बर्षको दिन नुवाकोटमा माङ्चेभुमे जात्रा ‘अब २४ सै घण्टा काठमाडौँ जाग्छ’: प्रमुख कार्यकारी अधिकृत परियार उत्पादन श्रमसँग शिक्षा जोड्न आवश्यक : प्रेम सुवाल इजरायलमाथि इरानको ड्रोन आक्रमण

गायक विनोदराज ढुङ्गेलको एकल गायन आज नाचघरमा आयोजना हुँदै

admin

नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा गीतसंगीतको माध्यमबाट आम दर्शक एवं श्रोताहरुलाई मनोनञ्जन प्रदान गर्दै आउनुभएका विनोदराज ढुङ्गेल एकल गायन कार्यक्रम असोज २ अर्थात आज राष्ट्रिय नाचघर जमलमा आयोजना हुने भएको छ ।्क्रियटिभ विट्स प्रा.लीले आयोजना गर्ने एकल साझमा उहाँले आफूले अहिले सम्म रेर्कड गरेका तथा स्टेजमा पर्फम गरेका उत्कृष्ट गितहरुको प्रस्तुति दिने कार्यक्रम छ ।
चर्चित सांगीतिक समुहको साथमा रहने प्रस्तुतिमा उहाँले गाउनुभएका चर्चित गित हेलिकप्टर तिमी नै मेरो मनको डक्टर ,म त सोझो मान्छे ,तिमी रहिछौ र सिन्की अचार भन फुलमाया के छ विचार र गायिका इन्दिरा जोशी अनि सिन्धु मल्ल संग गाउनुभएको थियो ।
उनि इन्ट्रिग्रीटि गायकका रुपमा नेपाली दर्शकमाझ परिचित छन् ।अहिले उनको बजारमा आएको रेकर्डेट गित उठाऊ यी हातहरु बगाँऊ तातो रगत रहेको छ ।अन्य दुईवटा गीतहरु रेकडिङको क्रममा रहेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको