Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

न्युरोड कम्प्लेक्स मा दशै फेस्टिवलको आयोजा हुँदै

admin

काठमाडौंको न्युरोड स्थित न्युरोड कम्प्लेक्समा दशैं फेस्टिभलको आयोजना हुने भएको छ । न्युरोड गेटबाट केही अगाडि मात्र रहेको यस् कम्प्लेक्समा अशोज २ देखी अशोज ८ सम्म चल्नेछ । एक साता भित्र हुने दशै फेस्टिभलमा आगन्तुकहरुले फ्री फेस पेन्टिङ, फ्री वाई फाई, फ्री मेहन्दी, रिचार्ज कार्ड, पेनड्राईभ लगायतका गिफ्टहरु पाउनेछन । बिहिन्न गेमिङ तथा साँगितिक कार्यक्रम हरु पनि रहने आयोजकले बताएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको