Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस भाडाका गाडीमा टिकट सिस्टम अनिवार्य नेपाल इन्जिनियरिङ कलेजमा खेलकुद सप्ताह सुरु पहिरोले गोरखा–आँबुखैरेनी सडक अवरुद्ध पहिरोमा बेपता मध्ये १४ यात्रुको नाम सार्वजनिक

नृत्य निर्देशक संघ नेपालको प्रथम बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न

admin

 

नृत्य निर्देशक संघ नेपालको प्रथम बार्षिक साधारण सभा २०७४ असोज ३ गते संघको केन्द्रिय कार्यालय पुतलिसडकमा अध्यक्ष भुवन दास श्रेष्ठको सभापतित्वमा सम्पन्न भयो । संघका उपाध्यक्ष संजय शर्माले संचालन गर्नु भएको कार्यक्रममा उपाध्यक्ष प्रदिप मान श्रेष्ठले स्वागत मन्तब्य राख्नु भएको थियो , भने कार्यक्रममा संघको आर्थीक प्रतिवेदन सह कोषाध्यक्ष शारदा शर्माले प्रस्तुत गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा महासचिब निरिप केसी ले बार्षिक कार्यक्रम एवं गतिविधी प्रस्तुत गर्नु भएको थियो ।
यसै गरि, भक्तपुर जिल्ला शाखा सह सचिब चुडामणी फुंयाल तथा काठमान्डौ जिल्ला क्षेत्र नं ३ शाखा अध्यक्ष दक्षिणा लामाले शुभकामना मन्तब्य दिनु भएको थियो । सोही कार्यक्रम बनेपा शाखाका मोहन तौजलेको अध्यक्षतामा मा ७ सदस्य कार्यसमीती चयन भएको जानकारी समेत गराईएको थियो । कार्यक्रममा संघका साधरण सदस्यता तथा परिचय पत्र वितरण गरिएको थियो । कार्यक्रममा संघका सम्पूर्ण सदस्य एवं आजिवन सदस्यहरुको बाक्लो उपस्थिती रहेको थियो ।
नृत्य निर्देशक संघले एक वर्षको अवधिमा थुप्रै सफल कार्यक्रमहरु आयोजना गरेको छ । नृत्य निर्देशकहरुको साझा संगठनको रुपमा स्थापित यस संस्थाले नेपाल भर नै शाखा संचालन गर्दै लैजाने तयारी गर्दै गइरहेको छ । नेपाल भरका नृत्य गुरुहरुलाई एक ठाउमा एकजुट गराई उनीहरुको हकहित तथा अधिकारको सुनिश्चितका लागि एक्यवद्धता भै आवाज उठाउन सक्रिय रहने संस्थाको रुपमा समेत अगाडी बढिरहेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको