Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

योजनाको पाईलटसंग भाग्ने योजना विफल भए पछि.. (भिडियो सहित)

admin

काठमाडौँ, गायिका एवम् सञ्चारकर्मी योजना पुरीले नँया गीत बजारमा ल्याएकी छन् । गायिका पुरीले “भगायो ड्राईभरले ” बोलको गीत युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरेकी छिन।  भिडियोमा एक सुन्दरी डाक्टर, पाईलट तथा नेतासँग भाग्ने योजना बनाएकी तर भगाउने चाही ड्राईभर रहेको कथालाई प्रस्फुटन गरेको पाइन्छ ।

भिडियोमा मोडल रोजी कुवरलाई सुमन सागरले साथ दिएका छन् । चर्चित ढुङ्गेलको शब्द र बिनय केटुको संगित संयोजनमा तयार भएको गीतमा गौरभ दपर्णको संगीत रहेको छ । सुमन सागर जङ्ग केशीले निर्देशन गरेको भिडियोलाई खेम थापाले छायाङ्कन गरेका छन् भने सुरेश राउतले सम्पादन गरेका छन्।

भिडियो :

https://youtu.be/s7uekaJMqSA

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको