Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

योजनाको पाईलटसंग भाग्ने योजना विफल भए पछि.. (भिडियो सहित)

admin

काठमाडौँ, गायिका एवम् सञ्चारकर्मी योजना पुरीले नँया गीत बजारमा ल्याएकी छन् । गायिका पुरीले “भगायो ड्राईभरले ” बोलको गीत युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरेकी छिन।  भिडियोमा एक सुन्दरी डाक्टर, पाईलट तथा नेतासँग भाग्ने योजना बनाएकी तर भगाउने चाही ड्राईभर रहेको कथालाई प्रस्फुटन गरेको पाइन्छ ।

भिडियोमा मोडल रोजी कुवरलाई सुमन सागरले साथ दिएका छन् । चर्चित ढुङ्गेलको शब्द र बिनय केटुको संगित संयोजनमा तयार भएको गीतमा गौरभ दपर्णको संगीत रहेको छ । सुमन सागर जङ्ग केशीले निर्देशन गरेको भिडियोलाई खेम थापाले छायाङ्कन गरेका छन् भने सुरेश राउतले सम्पादन गरेका छन्।

भिडियो :

https://youtu.be/s7uekaJMqSA

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको