Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

क्षेत्र नं ३ काठमाडौँमा कांग्रेसका उम्मेदवार सिफारिश

admin

काठमाडौं
क्षेत्र नं ३ काठमाडौँमा नेपाली काँग्रेसले सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्री अम्बिका बस्नेत, विपी सङ्ग्रहालय समितिका अध्यक्ष परशुराम पोखरेल, हरिबोल भण्डारी र कृष्णजी खड्काको नाम केन्द्रमा पठाएको छ । नेकपा एमालेले भने सो क्षेत्रमा पार्टीका जिल्ला अध्यक्ष कृष्ण राईको नाम सर्वसम्मत सिफारिश गरेको छ ।
यतिखेर भने काठमाडौँ क्षेत्र नं ३ को माहोल भने तातिरहेको छ । उम्मेदवार सिफारिश सम्बन्धमा चिया गफ हुन थालेको छ । यो क्षेत्रमा अम्बिका बस्नेत र परशुराम पोखरेल बिचमा प्रतिस्प्रधा हुने देखिन्छ । यद्यपि सो क्षेत्रमा बलियो पकड भने पोखरेलले बनाएका छन । स्थानीयहरुको अवाज समेट्ने हो भने माननीय बस्नेत भन्दा पोखरेलको अवस्था बलियो छ र उहाँले टीकट पाएमा जित पक्का छ । लामो समय देखि निरन्तर रुपमा समाजसेवामा तल्लिन भएका पोखरेल आम जनता माझ लोकप्रिय भएका कारण पनि जित्ने आधारहरु बलिया देखिन्छन् । काँग्रेसले सो क्षेत्रमा आफ्नो सिट सुरक्षित राख्छ कि राख्दैन, त्यो भने चाँही हेर्न नै बाँकी छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको