Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र टर्की भूकम्पमा ज्यान गुमाउनेकाे सङ्ख्या ९ हजार नाघ्याे

क्षेत्र नं ३ काठमाडौँमा कांग्रेसका उम्मेदवार सिफारिश

admin

काठमाडौं
क्षेत्र नं ३ काठमाडौँमा नेपाली काँग्रेसले सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्री अम्बिका बस्नेत, विपी सङ्ग्रहालय समितिका अध्यक्ष परशुराम पोखरेल, हरिबोल भण्डारी र कृष्णजी खड्काको नाम केन्द्रमा पठाएको छ । नेकपा एमालेले भने सो क्षेत्रमा पार्टीका जिल्ला अध्यक्ष कृष्ण राईको नाम सर्वसम्मत सिफारिश गरेको छ ।
यतिखेर भने काठमाडौँ क्षेत्र नं ३ को माहोल भने तातिरहेको छ । उम्मेदवार सिफारिश सम्बन्धमा चिया गफ हुन थालेको छ । यो क्षेत्रमा अम्बिका बस्नेत र परशुराम पोखरेल बिचमा प्रतिस्प्रधा हुने देखिन्छ । यद्यपि सो क्षेत्रमा बलियो पकड भने पोखरेलले बनाएका छन । स्थानीयहरुको अवाज समेट्ने हो भने माननीय बस्नेत भन्दा पोखरेलको अवस्था बलियो छ र उहाँले टीकट पाएमा जित पक्का छ । लामो समय देखि निरन्तर रुपमा समाजसेवामा तल्लिन भएका पोखरेल आम जनता माझ लोकप्रिय भएका कारण पनि जित्ने आधारहरु बलिया देखिन्छन् । काँग्रेसले सो क्षेत्रमा आफ्नो सिट सुरक्षित राख्छ कि राख्दैन, त्यो भने चाँही हेर्न नै बाँकी छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको