Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

मिस विश्वकर्माको ताज सोनियालाई, सिमान्त बने पहिलो मिस्टर विश्वकर्मा

admin

परिवर्तन इभेन्ट नेपालले आयोजना गरेको “मिस एण्ड मिस्टर विश्वकर्मा-२०१७” को ताज सोनिया विश्वकर्मा र पुरुषतर्फ सिमान्त बराइलीले जितेका छन्। राजाधानीमा आयोजित यस प्रतियोगितामा फर्स्ट रनरअप र सेकेन्ड रनरअप भने चुनिएन । फस्ट र सेकेण्ड नभएको सम्भवत: यो पहिलो प्रतियोगिता हो।

त्यस्तै, प्रतियोगितामा महिलातर्फ मिस फोटोजेनिक निशा सुनार, बेस्ट ड्रेसमा बिनु विश्वकर्मा, मिस टेलेन्ट सुसमपन्ना रसाइली, मिस चर्मिंङ रेजिना बिश्वकर्मा, पपुलर सोनिया बिश्वकर्मा, बेस्ट स्माइल खुस्बु बिश्वकर्मा, बेस्ट स्किन सरिता रमदम, क्याटवाक सोनिया बिश्वकर्माले हात पारेकी छन् भने पुरुषतर्फ मि. फोटोजेनिक प्रलाद गजमेर मि. पर्सनालिटि सिमान्त बराइली,मि टेलेन्ट सुरज बिश्वकर्मा,मि फ्रेन्डली कमल विश्वकर्माले हात पारे। मिस विश्वकर्माको यो दोश्रो सिजन हो भने मिस्टर बिश्वकर्माको पहिलो सिजन हो।

संचारकर्मी एव फेशन कोरियोग्राफर जयन सुब्बा मानन्धरको कोरियोग्राफी रहेको यस प्रतियोगिता बिश्वकर्मा समुदायका युवाहरूको आफ्नो कला सस्कृति एव पहिचान दिलाउन गरिएको हो। प्रतियोगितामा बिश्वकर्मा समाज नेपाल, बिश्वकर्मा समाज युएइ, बिश्वकर्मा समाज कुबेतले सहकार्य गरेको आयोजक राज बराइलीले बताए। प्रतियोगिता सफल पार्न सहयोग गर्ने बिभिन्न ब्यक्तित्व तथा संघसंस्थाहरु लाई परिवर्तन इभेन्ट हाउसकी प्रेसिडेन्ट सोनिया जिआरले मायाको चिनो प्रदान गर्नुभएको थियो।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको