Logo
19 Apr 2024    ७ बैशाख २०८१, शुक्रबार

ताजा खबर

संस्थागत विद्यालयले एक महिनाको भन्दा बढी शुल्क लिइ भर्ना गराए कारबाही गर्ने महानगरको चेतावनी भारतमा आजबाट लोकसभा चुनाव यातायात भरपर्दो बनाउन निर्देशन तीन सहसचिव सचिवमा बढुवा स्वच्छ छवि बनाएका प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक सन्दिप भण्डारी भए सेवा निवृत्त त्रिभुवन विमानस्थलबाट एक किलो ७० ग्राम सुन बेवारिसे अवस्थामा फेला

श्रीकृष्णको भिडियो हेरेपछि सचेत भए वैदेशिक रोजगारीमा गएका श्रीमान श्रीमतीहरु

admin

समाजमा घटेका यथार्थ घटनाहरुलाई गित मार्फत व्यंग्यात्मक तवरले कमेडी रुपमा गीतहरु प्रस्तुत गर्न खप्पीस गायक बोके दाह्री श्रीकृष्ण लुईटेलको को नयां गित सार्वजनीक भएको छ । हाम्रो समाजमा डरलाग्दो विकृतीको रुपमा फैलिएको विषय वैदेशिक रोजगारीमा गए पछि स्वदेशमा वसेका श्रीमान वा श्रीमतीले दिएको धोकालाई समेटेर व्यंग्यतात्मक शैलीमा गाईएको उक्त सन्देशमुलक गित “सुनको सिक्री “बोलको गितमा श्रीकृष्ण लुईटेललाई आवाजमा गायिका मनिषा पोख्रेलले साथ दिएकी छिन । स्वयं श्रीकृष्णको रचना रहेको गितको म्यूजिक भिडियोको निर्देशन युबराज वाईबाले गरेका हुन । उत्सव दाहालको छायांकन तथा निशान घिमिरेको सम्पादनमा वनेको उक्त भिडियोमा श्रीकृष्ण लुईटेल तथा मनिषा पोख्रेलको अतिरिक्त सन्तोष,सन्जी, सुरज , रोशनी,निरज ऋचा लगायतको अभिनय रहेको छ ।

भिडियो :

Shree Krishna Luitel

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको