Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

न्यूजील्याण्डले पाकिस्तानलाई हरायो अनमोल केसी नर्भिक अस्पतालमा भर्ना ५१ देशका आरोहीले लिए अनुमति एमाले बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा कैलाश ढुंगेल विजयी आजदेखि सोह्र श्राद्ध सुरु प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज स्वदेश फर्किंदै

मैतीदेवीमा बस दुर्घटना हुँदा १७ जना घाइते चार जनाको अवस्था गम्भीर

admin

काठमाडौंको मैतीदेवीस्थित सेतोपुलमा बस दुर्घटना हुँदा १७ जना घाइते भएका छन्। घाइतेमध्ये चार जनाको अवस्था गम्भीर रहेको प्रहरीले जनाएको छ।

मंगलबार बिहान सवा ३ बजे पुरानो बानेश्वरबाट मैतीदेवीतर्फ आउँदै गरेको सिटी यातायातको बा २ ख ८७३३ नम्बरको बस बिजुलीको पोलमा ठोक्किएर सडकमै पल्टिएको महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले जनाएको छ। राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा कार्यालय नजिकै ट्रान्समिटर जडान भएको बिजुलीको जोर खम्बामा बस ठोक्किएको थियो ।

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको