Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन

गायिका जुनुको मरिलानु के छ र ?को भिडियो सार्वजनिक

admin

गायिका जुनु गौतमको आवाजमा रहेको मरिलानु के छ र ? बोलको गितको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । अनिशा श्रेष्ठको सङ्गीत रहेको यशु थापाको शब्द, ‘छोड अब सबै कुरा गर पिरती को कुरा मरि लानु के नै छ र रिस राग बन्द गर‘ भिडियो निर्देशन अनिष श्रेष्ठले गरेका हुन भने सुरेन्द्र श्रेष्ठको छायांकनमा रामेश्वर जिरेलले सम्पादन गरेका हुन । भिडियोमा स्वयं गायिका र मोडल सुदिपको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

गायिका जुनु यो गितबाट निकै आशावादी रहेकी छिन र दर्शक श्रोताले मन पराउनेमा विश्वस्त भएको कुरा वताउछिन ।

भिडियो :

https://youtu.be/3_6JUpo-25k


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको