Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

सारिकाले “ठूलै आंट चाहिन्छ मलाई लानेले”.. भन्दै सार्वजनिक गरिन “मूलको पानी”

admin

नायिका एवं मोडलको परिचय बनाईसकेकी सारिका घिमिरे पछिल्लो पटक गायिकाको रुपमा व्यस्तता बढ्दो छ । यसै क्रममा हालै मात्र सार्वजनिक भएको उनको गीति एल्बम “मोहनी”मा संग्रहित मूलको पानीले बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । आफ्नै स्वरमा रहेको “मुलको पानीले“ बोलको गितमा कलाकार सारिका आँफै फिचरीङ भएकी छन् । उनलाई मोडल दिक्पाल कार्कीले अभिनयमा साथ दिएका छन । घिमिरे र कार्कीको साथमा विगोर्खाली ब्वाइजको पनि अभिनय रहेको छ ।
गीतकार तथा सञ्चारकर्मी शान्तिप्रियको “मुखै चिसो बनायो है मुलको पानीले, ठुलै आट चाहिन्छ है मलाई लानेले“ शब्द तथा संगीतकार दीपक शर्माको संगीत रहेको यस गीतमा गायिका सारिकाको सुभधुर आवाज रहेको छ । निर्देशक रुद्र बोहराको निर्देशन रहेको भिडियोमा राजन लामाको छायांकन र सन्तोष भारद्धाजको सम्पादन रहेको छ ।
चलचित्र म्युजिक भिडियो देखि बिज्ञापनहरुमा आफ्नो अभिनय क्षमतालाई दर्शक माझ प्रश्तुत गर्दै आएकी सारिका देश विदेशको कार्यक्रममा पनि उतिकै ब्यस्त सारिकाले छोटो समयमा गायन यात्रालाई पनि उत्तिकै सक्रियताका साथ अगाडि बढाउदै छिन ।
भिडियो हेर्नुहोस:


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको