Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन

धनकुटा तनाबग्रस्त

admin

प्रदेश नं. १ को राजधानी धनकुटा बनाइनु पर्ने माग राख्दै आएका धनकुटावासीले सरकारले अस्थाई मुकाम विराटनगरलाई तोकेपछि आन्दोलनरत धनकुटावासीले क्षेत्रीय प्रशासन कार्यालयमा आगजनी गरेका छन् ।  उनीहरुले बिहीबार बिहान १० बजे प्रशासन कार्यालयमा आगजनी गरेका हुन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय, धनकुटाका अनुसार आगजनीबाट कार्यालयको दुई थान कम्प्यूटर, प्रिन्टर लगायतका सामग्री जलेर नष्ट भएको छ । आगजनीबाट हेल्लो सरकारको कोठा जलेर पूर्ण रुपमा नष्ट भएको धनकुटा प्रहरीको सञ्चार शाखाले जनाएको छ ।

हिजो सांझ बिराटनगरलाई प्रदेश नं. १ को राजधानी तोकिएको जानकारी पाउनासाथ असन्तुष्ट बनेका धनकुटावासीले धनकुटा बजारमा मशाल जुलुस समेत निकालेका थिए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको