Logo
01 Feb 2023    १८ माघ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ भारतबाट बढेर आयो इन्धनको भाउ माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटि बैठक स्थगित खेर जाँदै ४० लाख ‘डोज’ खोप सन्दीप लामिछानेमाथि लगाइएको निलम्बन फुकुवा

धनकुटा तनाबग्रस्त

admin

प्रदेश नं. १ को राजधानी धनकुटा बनाइनु पर्ने माग राख्दै आएका धनकुटावासीले सरकारले अस्थाई मुकाम विराटनगरलाई तोकेपछि आन्दोलनरत धनकुटावासीले क्षेत्रीय प्रशासन कार्यालयमा आगजनी गरेका छन् ।  उनीहरुले बिहीबार बिहान १० बजे प्रशासन कार्यालयमा आगजनी गरेका हुन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय, धनकुटाका अनुसार आगजनीबाट कार्यालयको दुई थान कम्प्यूटर, प्रिन्टर लगायतका सामग्री जलेर नष्ट भएको छ । आगजनीबाट हेल्लो सरकारको कोठा जलेर पूर्ण रुपमा नष्ट भएको धनकुटा प्रहरीको सञ्चार शाखाले जनाएको छ ।

हिजो सांझ बिराटनगरलाई प्रदेश नं. १ को राजधानी तोकिएको जानकारी पाउनासाथ असन्तुष्ट बनेका धनकुटावासीले धनकुटा बजारमा मशाल जुलुस समेत निकालेका थिए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको