Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

प्रदेश ३ का सांसदहरुको सपथ ग्रहण समारोह सम्पन्न

admin

प्रदेश ३ का निर्वाचित प्रदेश सांसदहरुको सपथ ग्रहण समारोह सम्पन्न भएको छ ।  ३ न. प्रदेश प्रमुख अनुराधा कोइरालाले ज्येष्ठ सदस्य डोरमणि पौडेललाई क्षेत्रीय प्रशासन कार्यालयमा सपथ ग्रहण गराएकी थिइन् । त्यसपछि पौडेलले निर्वाचित प्रदेशसभा सदस्यहरुलाई सपथ ग्रहण गराएका थिए । ३ न. प्रदेशको पहिलो बैठक बस्ने समय भने निश्चित भइसकेको छैन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको