Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

मिलाप मासिकको गजल वाचन कार्यक्रम आयोजना

admin

मिलाप मासिक पत्रिकाको आयोजनामा डिल्लीबजार स्थित सर्वनाम थिएटरमा गजल वाचन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । बराह ज्वेलरीको प्रयोजनमा भएको सो कार्यक्रममा तीन युवा गजलकार मिलन शाह शंकर, हरि पंगेनी र पवन गदाल रुद्रले आफ्ना गजल प्रस्तुत गरेका थिए । सोही कार्यक्रममा धरोहर बाल संरक्षणको डकुमेन्ट्री देखाइएको थियो भने बाल संरक्षणकी संचालिका बिनिता अर्याललाई नगद रु पन्ध्र हजार पुरस्कारका साथ सम्मानित गरिएको थियो । कार्यक्रममा उक्त बाल आश्रमलाई शान्ति श्रेष्ठले नगद रु. दश हजारको चेक हस्तान्तरण गरिन ।
नायिका एवम् गायिका सारिका घिमिरेले स्वागत् मन्तव्य दिएर सुरु भएको कार्यक्रममा तीनै जना गजलकारलाई कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि वरिष्ठ गजलकार ज्ञानुकार पौडेलको हातबाट सम्मान पत्र प्रदान गरेको थियो । उत्त कार्यक्रममा विशिष्ट कलाकार बसुन्धरा भुषाल, कलाकार संघका अध्यक्ष राम केशर बोगटी, उत्तम के।सी। निर्मल शर्मा, लय संग्रौलाका साथै संगीतकारहरुमा राजु सिंह, राम सिटौला, सन्तोष श्रेष्ठ र ललित–कला प्राज्ञ ज्योति प्रकाश तथा संगीत–कला पत्रकार संघका अध्यक्ष सुमन बैरागी लगायतका कलाकार एवम् संगीतकर्मीहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।
कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि ज्ञानुवाकर पौडेलको आतिथ्यमा आयोजित कार्यक्रमलाई गजलकार बाबु त्रिपाठीले संचालन गरेका थिए भने समापन कार्यक्रम सभापति गीता अधिकारीले गरेकी थिइन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको