Logo
14 Apr 2024    २ बैशाख २०८१, आईतवार

ताजा खबर

भारतले नेपाललाई दियो ३५ एम्बुलेन्स र ६६ स्कुल बस लिंग परिवर्तन गरेकाले मागे तेस्रोलिंगीको नागरिकता नयाँ बर्षको दिन नुवाकोटमा माङ्चेभुमे जात्रा ‘अब २४ सै घण्टा काठमाडौँ जाग्छ’: प्रमुख कार्यकारी अधिकृत परियार उत्पादन श्रमसँग शिक्षा जोड्न आवश्यक : प्रेम सुवाल इजरायलमाथि इरानको ड्रोन आक्रमण

मिलाप मासिकको गजल वाचन कार्यक्रम आयोजना

admin

मिलाप मासिक पत्रिकाको आयोजनामा डिल्लीबजार स्थित सर्वनाम थिएटरमा गजल वाचन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । बराह ज्वेलरीको प्रयोजनमा भएको सो कार्यक्रममा तीन युवा गजलकार मिलन शाह शंकर, हरि पंगेनी र पवन गदाल रुद्रले आफ्ना गजल प्रस्तुत गरेका थिए । सोही कार्यक्रममा धरोहर बाल संरक्षणको डकुमेन्ट्री देखाइएको थियो भने बाल संरक्षणकी संचालिका बिनिता अर्याललाई नगद रु पन्ध्र हजार पुरस्कारका साथ सम्मानित गरिएको थियो । कार्यक्रममा उक्त बाल आश्रमलाई शान्ति श्रेष्ठले नगद रु. दश हजारको चेक हस्तान्तरण गरिन ।
नायिका एवम् गायिका सारिका घिमिरेले स्वागत् मन्तव्य दिएर सुरु भएको कार्यक्रममा तीनै जना गजलकारलाई कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि वरिष्ठ गजलकार ज्ञानुकार पौडेलको हातबाट सम्मान पत्र प्रदान गरेको थियो । उत्त कार्यक्रममा विशिष्ट कलाकार बसुन्धरा भुषाल, कलाकार संघका अध्यक्ष राम केशर बोगटी, उत्तम के।सी। निर्मल शर्मा, लय संग्रौलाका साथै संगीतकारहरुमा राजु सिंह, राम सिटौला, सन्तोष श्रेष्ठ र ललित–कला प्राज्ञ ज्योति प्रकाश तथा संगीत–कला पत्रकार संघका अध्यक्ष सुमन बैरागी लगायतका कलाकार एवम् संगीतकर्मीहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।
कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि ज्ञानुवाकर पौडेलको आतिथ्यमा आयोजित कार्यक्रमलाई गजलकार बाबु त्रिपाठीले संचालन गरेका थिए भने समापन कार्यक्रम सभापति गीता अधिकारीले गरेकी थिइन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको