Logo
18 Jul 2024    ३ श्रावण २०८१, बिहीबार

ताजा खबर

अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कन बंगलादेशमा रहेका विद्यार्थीलाई आग्रह गृहमन्त्रालयको अध्ययन कार्यदलको टोली घटनास्थल सिमलतालमा अन्तर्राष्ट्रिय सांस्कृतिक महोत्सवमा मिनिल्यान्ड सहभागी राष्ट्रपतिद्वारा तीन विधेयक प्रमाणीकरण महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा राष्ट्रपतिद्वारा स्वीकृत उपप्रधानमन्त्री सिंहसँग भारतीय राजदूतको भेटवार्ता

कारागारबाट फरार भएका टिकेलाई गोली लाग्यो

admin

डिल्लीबजार कारागारबाट केहि दिन अगाडि फरार भएका कैदी टिकाबहादुर थापा “टिके”लाई प्रहरीले गोली हानेको छ । प्रहरीको गोली उनको हात र तिघ्रामा लागेको चितवन प्रहरी प्रमुख दिपक थापाले बताएका छन ।

माघ ४ गते डिल्लीबजार कारागारबाट भागेका उनि चोरी, लुटपाट र डकैत सम्बन्धी घट्नामा पटकपटक पक्राउ पर्ने गरेका थिए। थापा र प्रहरी टोलीबीच चितवनको रामनगरस्थित पेट्रोल पम्प अगाडि गोली हानाहान भएको हो । पक्राउ गर्न गएको प्रहरी टोलीमाथि गोली चलाएपछि महानगरीय अपराध महाशाखाको टोलीले जवाफी फायरिङ गरेको थियो ।

ना ४७ प ५०५२ नम्वरको मोटरसाइकलमा चढेर आएका दुई जना मध्ये पछाडि बस्ने थापाले प्रहरीमाथि फायर गरेका थिए । थापा मुग्लिनबाट नारायणगढ तर्फ आउँदै गरेको सूचनाका आधारमा अपराध महाशाखा र जिल्ला प्रहरी कार्यालयको संयुक्त टोलीले रामनगरमा चेकजाँच गरेको थियो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको