Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

आईपीएलको इतिहासमा पहिलो नेपाली खेलाडी सन्दिप

admin

क्रिकेट खेलाडी बलर सन्दिप लामिछानेले चर्चित आईपीएल प्रतिष्ठित टिम दिल्ली डेयरडेभिल्समा आवद्ध भएका छन् । आईपीएल टिममा आवद्ध हुने उनी नेपालको पहिलो क्रिकेट खेलाडी हुन् ।

आइतबार भएको अक्सनमा दिल्लीले नेपाली क्रिकेटर सन्दिपलाई २० लाखमा आफ्नो टिममा आवद्ध गराएको हो । सो टिममा विश्वका चर्चित क्रिकेटरहरु गौतम गाम्भीरदेखि ग्लेन म्याक्सवेल, ट्रेन्ट बोल्ट, पृथ्वी शाह समेत छन् । दिल्ली डेयरडेभिल्सले १७ वर्षीय लेग स्पीनरलाई टिममा स्वागत गर्दै ट्वीट गरेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको