Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

न्यूजील्याण्डले पाकिस्तानलाई हरायो अनमोल केसी नर्भिक अस्पतालमा भर्ना ५१ देशका आरोहीले लिए अनुमति एमाले बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा कैलाश ढुंगेल विजयी आजदेखि सोह्र श्राद्ध सुरु प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज स्वदेश फर्किंदै

चौकीदार हत्या आंशकामा ३ जना पक्राउ

admin

काठमाडौको मच्छिन्द्रबहालमा गएराति भएको चौकीदारको हत्यामा संलग्न भएको आशंकामा प्रहरीले तीन जनालाई पक्राउ गरेको छ । प्रहरीले उनीहरुको परिचय भने खुलाएका छैन ।  हत्या गरिएका सुरक्षागार्ड मावापौवा–२ घर भएका ५३ वर्षीय तुलबहादुर तामाङसँगै कार्यरत् अन्य तीन जना सुरक्षागार्डहरुलाई घटनाको अनुसन्धानको क्रममा नियन्त्रणमा लिएर थप अनुसन्धान थालिएको छ ।

अनुसन्धानमा संलग्न एक अधिकारीका अनुसार मृतक तामाङसँगै कार्यरत् एक जना सुरक्षागार्डसँग केही दिन अघि उनको विवाद भएको थियो । ती अधिकारीका अनुसार घटनास्थलको छेउमा स्टीलको रड भेटिएको छ । र, त्यसैको प्रहारबाट तामाङको हत्या भएको हुन सक्ने आशंका गरिएको छ । गएराति १ बजेतिर असन र इन्द्रचोक बीचमा पर्ने मच्छिन्द्रबहालमा अचेत अवस्थामा तामाङलाई फेला पारिएको थियो । र, ट्रमा सेन्टर पुर्‍याइए पनि उपचारको क्रममा उनको मृत्यु भएको थियो । प्रहरीका अनुसार उनको टाउको र हिपमा गहिरो चोट लागेको थियो ।

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको