Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

गायक टीका मगरको ‘बज्यैको बुलाकी’सार्वजनिक (भिडियो ) पेट्रोलियम पदार्थमा फेरि मूल्यवृद्धि,ग्यास सिलिण्डरमै २१५ ले बढ्यो सरकार र आन्दोलनरत चिकित्सकबीच सहमति, आन्दोलन फिर्ता होस्टेलमा झुन्डिएको अवस्थामा मृत भेटिए ८ बर्षिय बालक, विद्यालयमा तोडफोड र आगजनी मुलुकको अर्थतन्त्रमा क्रमिक सुधार भइरहेको अर्थमन्त्री महतको दाबी समाजवादी महिला संघले गर्यो आफ्ना सांसदहरुलाई सम्मान

जलजलाको उपचारार्थ सहयोग अभियान, गायिका एन्जिला सहितको सांस्कृतिक कार्यक्रम हुने

admin

दुवै मृगौला खराब भएर उपचार गराइरहेकी गायिका जलजला परियारको आर्थिक सहयोगार्थ चितवनमा माघ २७ गते सांस्कृतिक कार्यक्रम आयोजना हुने भएको छ । आर्थिक स्थिति कमजोर भएका कारण उपचार गराउन कठिन भईरहेको अबस्थामा पिडित गायिका परियारको आर्थिक सहयोग संकलन कार्यका निमित्त विभिन्न संघ संस्थाले अग्रसरता देखाएको छ । यसै क्रममा बेटर चितवन, मिस एसइइ स्टार चितवन तथा लिओ क्लब अफ नारायनगढ, चितवनले संयुक्त रुपमा आयोजना गर्न लागेको सास्कृतिक कार्यक्रममा उठेको सम्पुर्ण रकम मृगौला रोगबाट पिडित जलजला परियारलाई हस्तान्तरण गरिने कुरा गायिका एन्जिला रेग्मीले बताइन । उक्त सहयोगार्थ सास्कृतिक कार्यक्रममा गायिका एन्जिला रेग्मी, गायक अफ्सर अलि, गायक अभिषेक भण्डारी, गायक सुजन चापागाई, गायक महेन्द्र बराल, गायक सुबास तिम्सिना तथा तथा गायिका सुजाता पाण्डेले आफ्नो आफ्नो प्रस्तुति दिने जानकारी कार्यक्रमकी अभियानकर्ता गायिका एन्जिला रेग्मीले गराइन ।

गायिका परियारलाई गायिका एन्जिलाले यस अघि नै बिस हजार नगद सहयोग गरेकी थिईन ।
मृगौला फेल भएर मृत्यु सँग लडीरहेकी गायिका परियार प्रति सहयोगी मन भएकाहरुलाई कार्यक्रम उपस्थित भई कार्यक्रम सफल तुल्याईदिन आग्रह समेत गरेकी छिन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको