Logo
27 May 2024    १४ जेष्ठ २०८१, सोमबार

ताजा खबर

बूढानीलकण्ठका मेयरसहित तीन वडाअध्यक्षलाई एक महिना कैद सजाय महालेखापरीक्षकको वार्षिक प्रतिवेदन राष्ट्रपतिसमक्ष पेस आगामी आर्थिक वर्ष २०८१-०८२ को बजेट जेठ १५ गते व्यवसायसँगै समाजसेवामा निरन्तरता दिदै महेश बुढाथोकी बिराज बास्कोटा अभिनित म्युजिकल पोइट्री ‘कालो प्रकाश’ सार्वजनिक (म्युजिकल पोइट्रीसहित) विश्वविख्यात अन्वेषकद्वारा नेकको शिक्षक विद्यार्थी माझ प्रस्तुति

जलजलाको उपचारार्थ सहयोग अभियान, गायिका एन्जिला सहितको सांस्कृतिक कार्यक्रम हुने

admin

दुवै मृगौला खराब भएर उपचार गराइरहेकी गायिका जलजला परियारको आर्थिक सहयोगार्थ चितवनमा माघ २७ गते सांस्कृतिक कार्यक्रम आयोजना हुने भएको छ । आर्थिक स्थिति कमजोर भएका कारण उपचार गराउन कठिन भईरहेको अबस्थामा पिडित गायिका परियारको आर्थिक सहयोग संकलन कार्यका निमित्त विभिन्न संघ संस्थाले अग्रसरता देखाएको छ । यसै क्रममा बेटर चितवन, मिस एसइइ स्टार चितवन तथा लिओ क्लब अफ नारायनगढ, चितवनले संयुक्त रुपमा आयोजना गर्न लागेको सास्कृतिक कार्यक्रममा उठेको सम्पुर्ण रकम मृगौला रोगबाट पिडित जलजला परियारलाई हस्तान्तरण गरिने कुरा गायिका एन्जिला रेग्मीले बताइन । उक्त सहयोगार्थ सास्कृतिक कार्यक्रममा गायिका एन्जिला रेग्मी, गायक अफ्सर अलि, गायक अभिषेक भण्डारी, गायक सुजन चापागाई, गायक महेन्द्र बराल, गायक सुबास तिम्सिना तथा तथा गायिका सुजाता पाण्डेले आफ्नो आफ्नो प्रस्तुति दिने जानकारी कार्यक्रमकी अभियानकर्ता गायिका एन्जिला रेग्मीले गराइन ।

गायिका परियारलाई गायिका एन्जिलाले यस अघि नै बिस हजार नगद सहयोग गरेकी थिईन ।
मृगौला फेल भएर मृत्यु सँग लडीरहेकी गायिका परियार प्रति सहयोगी मन भएकाहरुलाई कार्यक्रम उपस्थित भई कार्यक्रम सफल तुल्याईदिन आग्रह समेत गरेकी छिन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको