Logo
20 Jul 2024    ५ श्रावण २०८१, शनिबार

ताजा खबर

गायिका सुमी पराजुलीको ‘लुकामारी’ सार्वजनिक(भिडियो) जिग्री पाँडे टिमको ‘लाज शरणम्’ निर्माणको घोषणा सामाजिक सुरक्षा कोषले अधिकतम ७.५ प्रतिशतको ब्याजदरमै सापटी दिने बंगलादेशमा हिंस्रक आन्दोलन थप चर्कियो,कम्तीमा २५ को मृत्यु राष्ट्रिय सभा बैठक बस्दै किरण माइकल घिमिरेको लेखन तथा निर्देशनमा वेभ सिरिज ‘मोड’ बन्ने

ट्रिपरको ठक्करबाट बटुवाको मृत्यु

admin

काभ्रे । बनेपा नगरपालिका स्थित नालामा ट्रिपरको ठक्करबाट बटुवाको मृत्यु भएको छ । बा ४ ख ३३२६ नम्बरको ट्रिपरले ठक्कर दिदा भक्तपुर सुर्यविनायक नगरपालीका १० का स्थानिय बद्री तिमल्सिनाको मृत्यु भएको हो।  घटनापछि स्थानीयले ट्रिपरमा तोडफोड गरेका छन् भने स्थिति नियन्त्रणमा लिन प्रहरीले प्रहरीले २० राउन्ड हवाइफायर गरेको छ ।

स्थानीय र प्रहरी विचको झडपमा इलाका प्रहरी कार्यालय बनेपाका प्रमुख प्रहरी निरिक्षक सुनिलजंग शाहलार्इ ढुङ्गाले लागेको छ र उनको दुइवटा दांत झरेको छ । उनको बनेपा शिर मेमोरियल हस्पिटलमा उपचार भइरहेको डीएसपी महेन्द्रप्रसाद मरासिनीले बताए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको