Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन राजेन्द्र महतोद्वारा लोसपा परित्याग

ट्रिपरको ठक्करबाट बटुवाको मृत्यु

admin

काभ्रे । बनेपा नगरपालिका स्थित नालामा ट्रिपरको ठक्करबाट बटुवाको मृत्यु भएको छ । बा ४ ख ३३२६ नम्बरको ट्रिपरले ठक्कर दिदा भक्तपुर सुर्यविनायक नगरपालीका १० का स्थानिय बद्री तिमल्सिनाको मृत्यु भएको हो।  घटनापछि स्थानीयले ट्रिपरमा तोडफोड गरेका छन् भने स्थिति नियन्त्रणमा लिन प्रहरीले प्रहरीले २० राउन्ड हवाइफायर गरेको छ ।

स्थानीय र प्रहरी विचको झडपमा इलाका प्रहरी कार्यालय बनेपाका प्रमुख प्रहरी निरिक्षक सुनिलजंग शाहलार्इ ढुङ्गाले लागेको छ र उनको दुइवटा दांत झरेको छ । उनको बनेपा शिर मेमोरियल हस्पिटलमा उपचार भइरहेको डीएसपी महेन्द्रप्रसाद मरासिनीले बताए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको