Logo
18 Jul 2024    ३ श्रावण २०८१, बिहीबार

ताजा खबर

अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कन बंगलादेशमा रहेका विद्यार्थीलाई आग्रह गृहमन्त्रालयको अध्ययन कार्यदलको टोली घटनास्थल सिमलतालमा अन्तर्राष्ट्रिय सांस्कृतिक महोत्सवमा मिनिल्यान्ड सहभागी राष्ट्रपतिद्वारा तीन विधेयक प्रमाणीकरण महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा राष्ट्रपतिद्वारा स्वीकृत उपप्रधानमन्त्री सिंहसँग भारतीय राजदूतको भेटवार्ता

चिकित्सकमाथी भएको दुव्र्यव्यवहार प्रति चिकित्सक संघबाट भत्र्सना

admin

काठमाडौँ । नेपाल चिकित्सक संघले यही माघ १९ गते पूर्णखोपको कार्यक्रममा सहभागी हुन गएका जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय, कालिकोटमा कार्यरत नेपाल चिकित्सक संघका आजीवन सदस्य डा. कौशल अलीमाथि अज्ञात समूहबाट भएको दुव्र्यवहार घटनाप्रति भत्र्सना गरेको छ ।

संघले आज एक विज्ञप्ति जारी गरी स्वास्थ्य सेवामा समर्पित भइरहेको समयमा समेत चिकित्सकमाथि सांघातिक हमला गर्न खोज्ने, दुव्र्यवहार गर्ने आपराधिक मानसिकता बोकेका व्यक्तिहरूको अबिलम्ब खोजी गरी कानूनी दायरामा ल्याउन संघले माग समेत गरेको छ । संघले अगामी दिनमा शान्तिपूर्ण वातावरणमा स्वास्थ्य सेवा प्रवाह गर्ने वातावरण सिर्जना गर्न गराउन सम्बन्धित स्थानीय सुरक्षा निकायको ध्यानाकर्षणसमेत गराएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको