Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

न्यूजील्याण्डले पाकिस्तानलाई हरायो अनमोल केसी नर्भिक अस्पतालमा भर्ना ५१ देशका आरोहीले लिए अनुमति एमाले बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा कैलाश ढुंगेल विजयी आजदेखि सोह्र श्राद्ध सुरु प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज स्वदेश फर्किंदै

श्वेताश्रीले माझी बस्ती निर्माण सहयोगार्थ कान्छी म्युजिकल नाईट आयोजना गर्दै

admin

काठमाडौ :  नायिका श्वेता खड्काको सामाजिक संस्था श्वेता श्री फाउण्डेशनको आयोजनामा ‘कान्छी’ म्युजिकल नाइट हुने भएको छ। श्वेता श्री फाउण्डेसनले सिन्धुपाल्चोमा निर्माण गरिरहेको माझी बस्ती निर्माणका लागि आर्थिक सहयोग संकलन गर्न उक्त कार्यक्रम आयोजना हुन लागेको हो।

‘कान्छी’ म्युजिकल नाइट हुने, १ दर्जन कलाकारले दिनेछन् प्रस्तुति

माघ २३ गते हुने कान्छी म्युजिकल नाइट २०१८ तथा रेड कार्पेटमा फिल्म कान्छी टिमसहित नेपाली फिल्म र सांगीतिक क्षेत्रका व्यक्तिहरुको सहभागीता रहने फाउण्डेसनकी अध्यक्ष श्वेता खड्काले जानकारी दिइन्।

दरबारमार्गस्थित होटल अन्नपूर्णमा आयोजना हुने उक्त साँझमा श्वेता खड्का, अभिनेता दयाहाङ राई, गायिका अञ्जु पन्त, संगीतकार तथा गायक राजनराज सिवाकोटी, हाँस्य कवि शैलेन्द्र सिम्खडा, गायक युवराज चौंलागाईं, कमेडियन सन्दिप क्षेत्री, गायिका माण्डवी त्रिपाठी, संगीतकार तथा गायक अर्जुन पोखरेल, गायक धर्मेन्द्र सेवन, हाँस्य व्यांग्य कलाकार जितु नेपाल, निर्देशक आकाश अधिकारी, वरिष्ठ नृत्य निर्देशक बसन्त श्रेष्ठ, नायिका अशिष्मा नकर्मी, मरिस्का पोखरेल, जेविका कार्की तथा नायक विनोद न्यौपानेले विशेष प्रस्तुत दिनेछन्। कार्यक्रम नरेश भट्टराई पुर्व मिस नेपाल सुगरिका केसीले सञ्चालन गर्नेछन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको