Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

फेसबुकले अव मानिसको आर्थिक स्तर पत्ता लगाउन सक्ने

admin

सामाजिक सञ्जाल फेसबुकले मानिसको आर्थिक अवस्था पत्ता लगाउने प्रयासको थालनी गरेको छ ।

फेसबुकले स्वचालित रुपमा बाटै आफ्ना प्रयोगकर्ताको सामाजिक आर्थिक अवस्था पत्ता लगाउन सक्ने प्रविधिको प्याटेन्ट एप्लिकेसन दर्ता गरेको छ ।  यो प्रविधिले सामाजिक सञ्जाल फेसबकु प्रयोगकर्ताको सामाजिक आर्थिक अवस्था पत्ता गाउँदै उनीहरुलाई काम गर्ने वर्ग, मधयम वर्ग वा उपल्लो वर्ग भनेसमेत विभाजन गर्ने प्रविधिको प्याटेन्ट दर्ता गरेको हिन्दुस्तान टाईम्सले आफ्नो अनलाईन संस्करणमा लेखेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको