Logo
16 Jul 2024    १ श्रावण २०८१, मंगलवार

ताजा खबर

भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले दिए प्रधानमन्त्री ओलीलाई बधाई बाणिज्य बैंकहरुले घटाए साउनका लागि ब्याजदर प्रधानमन्त्री ओली सहित २१ मन्त्रिले लिए सपथ ओलीलाई प्रधानमन्त्री नियुक्त गर्नु असंवैधानिक भएको दाबी गर्दै सर्वोच्चमा रिट कोपा अमेरिकाको उपाधि अर्जेन्टिनालाई इङ्ग्ल्यान्डलाई २-१ गोलले हराउँदै स्पेनले जित्यो युरो कपको उपाधि

बालिकालाई बलात्कार गर्ने तामाङ पक्राउ

admin

भक्तपुर चाँगुनारायण नगरपालिका–४ की पाँच बर्षीया बालिकालाई एक युवाले जबर्जस्ती करणी गरेको घटना बाहिर आएको छ । चाँगुनारायण नगरपालिका–४ घर भई भक्तपुरकै कमलबिनायक बस्ने ५ वर्षीया बालिकालाई डेरा कोठामा लगेर जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा कमलबिनायक बस्ने १८ बर्षिय बसन्त तामाङ पक्राउ परेका छन् ।
पीडित बालिकाको अभिभावकले निवेदन दिएपछि तामाङलाई पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जनाएको छ ।

ललितपुर बुङमति स्थायी घर भएका तामाङ भक्तपुर नगरपालिका–१० कमलबिनायक बस्दै आएका थिए । तामाङले गत पुष ३० गते बालिका बलात्कार गरेको पीडित बालिकाको अभिभावकले किटानी जाहेरी दिएका छन् । घट्नाबारे थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको