Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

देउवा सरकारका लागि १ रुपैया चन्दा संकलन गर्दै क्रान्तिकारी

admin

प्रधानमन्त्रि शेरवहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारले लगातार एकपछि अर्को निर्णय गर्दै देशको ढकुटीमा व्रम्हलुट मच्चाएको आरोप लगाउँदै माओवादी केन्द्रका भातृ संगठन अखिल क्रान्तिकारीले ब्यङ्ग्य १ स्वरुप  रूपैयाँ संकलन अभियान सुरु गरेको छ ।

क्रान्तिकारीले उपत्यका लगायत देशका मुख्य शहरहरुमा १ रूपैयाँका दरले चन्दा संकलन गरी जिल्ला प्रशासन कार्यालय मार्फत प्रधानमन्त्री देउवालाई वुझाउने कार्यक्रम तय गरेको उपाध्यक्ष सुरेन्द्र बस्नेतले जानकारी दिए ।

बस्नेतले भने( ‘ प्रधानमन्त्रीलाई आफ्ना दलका कार्यकर्ता भरणपोषण गर्न जति गरे पनि पुगेन । त्यसैले हामीले उहाँलाई चन्दा संकलन गरिदिन लागेका हौं।

देउवाले हदैसम्म बम्हलुट गर्न थालेपछि सांकेतिक विरोध र भण्डाफोर अभियान चलाउन वाध्य भएको बस्नेतले दावी गरे।

क्रान्तिकारीले प्रधानमन्त्री देउवालाई १ रूपैयाँ अभियान आजबाटै उपत्यकाका कलेजहरुवाट सुरु गरेको छ । यो अभियान देशैभर चल्ने क्रान्तिकारीले जनाएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको