Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

लागूऔषध कारोबार गरेको आरोपमा मलेसियन महिला पक्राउ पत्रकार अधिकारीलाई राष्ट्रिय पत्रकारिता पुरस्कार एवं सम्मान अमेरिकी पूर्वराष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पमाथि गोली प्रहार नयाँ प्रधानमन्त्रीको नियुक्ति आज, शपथ भोलि प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस

चट्याङ लागेर सेनाका २२ जवान घाइते ५ को अवस्था गम्भिर

admin

बैतडीको दशरथचन्द्र नगरपालिकामा मंगलबार साँझ करिव पौने आठ बजे परेको चट्याङ लागेर नेपाली सेनाका २२ जवान घाइते भएका छन्। चट्याङका कारण तालिममा रहेका जवान घाइते भएको सेनाका प्रवक्ता गोकुल भण्डारीले बताए। शत्रुमर्दन गुल्ममा तालिम गरिरहेका २२ जना घाइते भएका हुन्। घाइतेमध्ये पाँचको अवस्था गम्भीर रहेको छ। गम्भीर घाइते पाँचै जनाको चट्याङका कारण शरीर जलेको प्रवक्ता भण्डारीले बताए।  घाइते पाँच जनाको स्थानीय अस्पतालमा उपचार सम्भव नभएकाले काठमाडौं ल्याउन नेपाली सेनाको हलिकप्टर पठाइएको छ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको