Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

न्यूजील्याण्डले पाकिस्तानलाई हरायो अनमोल केसी नर्भिक अस्पतालमा भर्ना ५१ देशका आरोहीले लिए अनुमति एमाले बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा कैलाश ढुंगेल विजयी आजदेखि सोह्र श्राद्ध सुरु प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज स्वदेश फर्किंदै

चट्याङ लागेर सेनाका २२ जवान घाइते ५ को अवस्था गम्भिर

admin

बैतडीको दशरथचन्द्र नगरपालिकामा मंगलबार साँझ करिव पौने आठ बजे परेको चट्याङ लागेर नेपाली सेनाका २२ जवान घाइते भएका छन्। चट्याङका कारण तालिममा रहेका जवान घाइते भएको सेनाका प्रवक्ता गोकुल भण्डारीले बताए। शत्रुमर्दन गुल्ममा तालिम गरिरहेका २२ जना घाइते भएका हुन्। घाइतेमध्ये पाँचको अवस्था गम्भीर रहेको छ। गम्भीर घाइते पाँचै जनाको चट्याङका कारण शरीर जलेको प्रवक्ता भण्डारीले बताए।  घाइते पाँच जनाको स्थानीय अस्पतालमा उपचार सम्भव नभएकाले काठमाडौं ल्याउन नेपाली सेनाको हलिकप्टर पठाइएको छ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको