Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

जिप दुर्घटना, एकै गाउँका ४ जनाको मृत्यु

admin

सिन्धुलीमा जिप दुर्घटना हुँदा एकै गाउँका ४ जनाको मृत्यु भएको छ । सिन्धुली सदरमुकाम सिन्धुलीमाडीबाट गोलान्जोरतर्फ जाँदै गरेको बा ११ च २२७१ नम्बरको जिप कमलामाई नगरपालिका २ सेल्फीडाँडामा सडकबाट ५० मिटर तल खस्दा गोलान्जोर गाउँपालिका ५ का चार जनाको मृत्यु भएको हो ।

मृत्यु हुनेमा नवराज थापा, लक्ष्मी देवकोटा, युवराज लुंगेली मगर र रेशम कार्की रहेका छन् । उनीहरु सबै एकै गाउँका रहेका सिन्धुलीका प्रहरी नायब उपरीक्षक विनोद शर्माले जानकारी दिए । दुर्घटनामा १० जना घाइते भएका छन् । घाइतेमध्ये ५ जनाको अवस्था गम्भीर भएकाले काठमाडौं रिफर गरिएको डीएसपी शर्माले बताए । सामान्य घाइते ५ जनाको सिन्धुली जिल्ला अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको