Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

केपी ओली कपमा आठ टोलीबीच प्रतिस्पर्धा हुने फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र

भ्यालेन्टाईन डेका दिन कुकुर र गधाको विवाह…..

admin

भ्यालेन्टाइन डे हरेक वर्ष आउँछ, र मानिसहरु यसको पक्ष विपक्षमा लागेको देखिन्छ । यसको समर्थन र विरोध गर्ने शैली पनि आ-आफ्नै हुन्छ । यसपटक अनौठो शैलीमा भ्यालेन्टाइन डेको विरोध भएको छ । भारतको चेन्नईमा गधा र कुकुरको बिहे गरेर भ्यालेन्टाइन डेको विरोध गरिएको छ । भारत हिन्दू फ्रन्ट नामक समूहले यस्तो अनौठो विरोध कार्यक्रमको आयोजना गरेको हो । गधा र कुकुरको बिहे गराएर भ्यालेन्टाईन डेको विरोध गर्ने व्यक्तिहरुलाई पछि पुलिसले पक्राउसमेत गरेको थियो ।

चेन्नइको चूलाई इलाकामा हिन्दू फ्रन्टका कार्यकर्ताहरुले कुकुर र गधालाई फूलमाला लगाइदिएर सडकमा ल्याएर बिहे गरिदिए अनि प्रणय दिवसको विरोधमा नाराबाजी पनि गरे ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको