Logo
16 Jul 2024    १ श्रावण २०८१, मंगलवार

ताजा खबर

भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले दिए प्रधानमन्त्री ओलीलाई बधाई बाणिज्य बैंकहरुले घटाए साउनका लागि ब्याजदर प्रधानमन्त्री ओली सहित २१ मन्त्रिले लिए सपथ ओलीलाई प्रधानमन्त्री नियुक्त गर्नु असंवैधानिक भएको दाबी गर्दै सर्वोच्चमा रिट कोपा अमेरिकाको उपाधि अर्जेन्टिनालाई इङ्ग्ल्यान्डलाई २-१ गोलले हराउँदै स्पेनले जित्यो युरो कपको उपाधि

भोली बिप्लव समूहको नेपाल बन्द (बिज्ञप्ति सहित)

admin

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (विप्लव समूह) ले प्रेश विज्ञप्ती जारी गर्दै भोली फाल्गुन ८ गते नेपाल बन्दको घोषणा गरेको छ । आफ्ना कार्यकर्ताहरुलाई गिरफ्तार गरेपछि विप्लव समूहले बन्दको घोषणा गरेको हो । तेश्रो राष्ट्रिय सम्मेलनका लागि बिराटनगर पुगेका कार्यकर्तामाथी बिना कारण सोधपुछका कारण देखाउदै गिरफ्तार गरेपछि बिप्लव समूह आक्रोसित भएको हो । केहिलाई भने प्रहरीले रिहा गरेको छ ।
प्रेश विज्ञप्ति :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको