Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

केपी ओली कपमा आठ टोलीबीच प्रतिस्पर्धा हुने फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र

इन्धन बोक्ने टंयाकर आयल निगमको कारवाहीमा

admin

पेट्रोलियम पदार्थको ढुवानी गर्दा ट्यांकर चालकले बाटोमै मिसावट गर्ने गरेको पाइएको खबर आजको कारोबारमा खबर छ । इन्धन बोकेर आएको ट्यांकरको गुणस्तर परीक्षण गर्दा समस्या देखिएको नेपाल आयल निगमले जानकारी दिएको छ ।

इन्धनको गुणस्तरमा कैफियत भेटिएपछि निगमले दुईवटा ट्यांकरलाई कारबाही गरेको छ । इन्डियन आयल कर्पोरेसन(आईओसी)का विभिन्न डिपोबाट ल्याएको तेलको गुणस्तर मापन गर्दा कम गुणस्तर भेटिएपछि इन्धन बोक्ने ट्यांकर कारबाहीमा परेका हुन् । हाल ती दुईवटा ट्यांकरलाई निलम्बनमा राखी इन्धन बोक्न रोक लगाइएको निगम प्रवक्ता वीरेन्द्र गोइतले जानकारी दिए ।शिवप्रसाद घिमिरे सञ्चालक रहेको एउटा र ललित मुनियाको एउटा ट्यांकरमा ल्याइएको इन्धनको गुणस्तर परीक्षण गर्दा कैफियत फेला परेपछि कारबाही गरिएको हो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको