Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

आर्मीलाई हेटौंडा गोल्डकपको उपाधि

admin

हेटौंडा । साबिक विजेता नेपाल आर्मीले दोस्रो पटक पनि हेटौंडा गोल्डकपको उपाधि उचालेको छ । नेपाल प्रहरीलाई टाइब्रेकरमा हराउँदै आर्मीले उपाधि चुमेको हो । अघिल्लो संस्करणमा मनाङ मस्र्याङ्दीलाई पाखा लगाउँदै आर्मी विजेता बनेको थियो । हेटौंडाको वन विज्ञान अध्ययन संस्थानको खेल मैदानमा शनिबार भएको खेलमा नेपाल पुलिसलाई टाइब्रेकरमा ४–३ गोलअन्तरले हराउँदै आर्मीले उपाधि जित्यो ।

उपाधि जितेसँगै आर्मीले नगद ५ लाखसहित मेडल र ट्रफी हात पारेको भने भने नेपाल पुलिस क्लबले ३ लाख रुपैयाँ, मेडल र ट्रफीमा चित्त बुझाएको छ । निर्धारित समयसम्म खेल गोलरहित बराबरीमा टुंगिएपछि निर्णयका लागि टाइब्रेकर रोजिएको थियो ।

पुलिसका तर्फबाट तेज तामाङ र बुद्ध लामाको प्रहारलाई आर्मीका गोलरक्षक विकेश कुथुले बचाउ गर्दै आफ्नो टोलीको जीत सुनिश्चित गराए । आर्मीका लागि गोलरक्षक कुथु, सन्तोष तामाङ, दिप लामा र विवेक बस्नेतले गोल गरे भने नवयुग श्रेष्ठको प्रहार गोलपोष्टमा लागेर बाहिरिएको थियो ।

पुलिसका लागि सुमन लामा, अजितराज भण्डारी र दिनेश राजबंशीले गोल गरे । खेलको म्यान अफ द म्याच घोषित भएका आर्मीका कुथु प्रतियोगिताको उत्कृष्ट गोलरक्षक समेत भए । उनले नगद १५ हजार पाएका छन् । त्यस्तै, प्रतियोगितामा उत्कृष्ट फरवर्ड नेपाल पुलिसका अभिषेक रिजाल, मिडफिल्ड तेज तामाङ र डिफेन्स दिनेश राजवंशी घोषित भए । उनीहरुले जनही १५ हजार रुपैयाँ प्राप्त गरे । प्रतियोगिताको सर्वोत्कृष्ट खेलाडिको रुपमा नेपाल आर्मीका बिमल पाण्डेले नगद ५० हजार प्राप्त गरे ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको