Logo
01 Feb 2023    १८ माघ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ भारतबाट बढेर आयो इन्धनको भाउ माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटि बैठक स्थगित खेर जाँदै ४० लाख ‘डोज’ खोप सन्दीप लामिछानेमाथि लगाइएको निलम्बन फुकुवा

चर्चित कलाकार किरण केसी अभिनित म्युजिक भिडियो सार्वजनिक (भिडियो सहित)

admin

हास्य कलाकार किरण केसी (रातामकै) नयां म्युजिक भिडियोमा देखिएका छन् । गायक आरबी पुन र भगवान भुजेलको ‘साहिली तिमीलाई ’बोलको गीत माथी निर्माण भएको भिडियोमा लोकप्रिय कलाकार केसीको अभिनय देख्न सकिन्छ ।
गायकद्वय कै शब्द, सूर्य दयालुको संगीत रहेको गीतको भिडियोमा परदेशबाट आउँदाको क्षणलाई चित्रण गर्न खोजिएको गीतको भिडियोमा कलाकार किरण केसी, पुष्प खड्का, कृष्टिना थापा र अनितालाई फिचरिङ गरिएको छ । भिडियोमा बाशु बरालको छायाँकन र टेकेन्द्र शाहको सम्पादन रहेको छ ।

भिडियो :

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको