Logo
20 Jul 2024    ५ श्रावण २०८१, शनिबार

ताजा खबर

गायिका सुमी पराजुलीको ‘लुकामारी’ सार्वजनिक(भिडियो) जिग्री पाँडे टिमको ‘लाज शरणम्’ निर्माणको घोषणा सामाजिक सुरक्षा कोषले अधिकतम ७.५ प्रतिशतको ब्याजदरमै सापटी दिने बंगलादेशमा हिंस्रक आन्दोलन थप चर्कियो,कम्तीमा २५ को मृत्यु राष्ट्रिय सभा बैठक बस्दै किरण माइकल घिमिरेको लेखन तथा निर्देशनमा वेभ सिरिज ‘मोड’ बन्ने

संविधान संशोधन गर्न सरकार तयार, उपेन्द्र यादव सरकारमा सहभागी हुने

admin

एमाले र माओवादी केन्द्रले संविधान संशोधन गर्ने प्रतिवद्धता जनाएसँगै संघीय समाजवादी फोरम पनि केपी ओली सरकारमा सहभागी हुने भएको छ ।  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले फोरमलाई आइतबार नै सरकारमा सहभागी गराउन चाहेका थिए । फोरम अध्यक्ष उपेन्द्र यादवलाई बालुवाटारमा बोलाएर ‘आपसी सहमतिका आधारमा संविधान संशोधन गर्ने’ प्रतिवद्धता जनाएका छन् ।

तर, यादवले पार्टीसँग छलफल गर्नुपर्ने बताए । लगत्तै पार्टी कार्यालय तिनकुने पुगेका यादवले नेताहरुसँग बालुवाटार वार्ताबारे ब्रिफिङ गरेका छन् । बैठकमा एक नेताका अनुसार संविधान संशोधनमा सहमति गरेर सरकारमा जाने सहमति जुटेको छ ।

एमाले र माओवादी नेताहरुका अनुसार आजै सहमति हुनसक्छ । फोरम अध्यक्ष यादवले पनि पार्टी नेताहरुलाई त्यसका लागि तयारी अवस्थामा रहने निर्देशन दिएका छन् ।

दलहरुबीच मन्त्रालय भागवण्डा पनि मिलाउन बाँकी छ । प्रधानमन्त्री ओली यादवलाई परराष्ट्रमन्त्री बनाउन सहमत छन् । साथै एक राज्यमन्त्री पनि दिने बताएका छन् । तर, फोरमले भने दुई मन्त्रालय दाबी गरेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको