Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

बेवारिसे अवस्थामा नवजात शिशु फेला,पालनपोषणको जिम्मा लिन स्थानीयको भीड

admin

सिमरा पथलैयास्थित सडक छेउमा सोमबार बिहान बेवारिसे अवस्थामा नवजात शिशु फेला परेको छ ।पथलैयादेखि पूर्वतर्फ रहेको तीन नम्बर पुलनजिक सडक छेउमा शिशु फेला परेको हो । ब्यस्त राजमार्गको छेउमै शिशु फेला परेपछि यात्रुले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए ।  अस्थायी चौकी पथलैयाको टोलीले शिशुलाई उद्दार गर्दै सिमरास्थित अल्पाइन अस्पताल ल्याएको थियो । शरीरमा रगत लागेको अवस्थामै रहेको शिशुको अहिले अल्पाइन अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । अस्पतालका अनुसार शिशुको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको छ ।

 नवजात शिशु भेटिएसंगै अस्पताल क्षेत्रमा शिशुको पालनपोषणको जिम्मा लिन स्थानीयको भीड लागेको छ । बिहानैदेखि स्थानीयले अस्पताल पुगेर प्रहरीसंग शिशुको पालनपोषणको इच्छा देखाइरहेका छन् । प्रहरीले भने नवजात शिशु यत्तिकै जिम्मा लगाउन नमिल्ने बताएको छ ।

कलैयास्थित जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा रहेको महिला तथा बालबालिका सेलले शिशुको जिम्मा लगाउनेछ । १८ बर्षसम्म सन्तान नपाएका पती पत्नी, पालनपोषणका लागि आर्थिकरुपले सक्षम लगायत मापदण्ड पूरा गरेका व्यक्तिलाई शिशु जिम्मा लगाउन सक्ने प्रहरीको भनाइ छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको