Logo
07 Feb 2023    २४ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

प्रधानमन्त्री दाहाल र एमाले अध्यक्ष ओलीबीच भेटवार्ता अभिनेत्री नितु कोईरालालाई ‘दादा साहेव फाल्के ईण्डियन टेलिभिजन अवार्ड’ राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष उर्मिला अर्यालले लिइन् शपथ संचारकर्मी राज लुईटेललाई मुम्बईमा ‘दादा साहेब फाल्के ईण्डियन टेलिभिजन अवार्ड’ मुम्वईमा गायक म्याक्स नेपाललाई ‘दादा साहेव फाल्के टेलिभिजन अवार्ड’ भारतिय प्रतिष्ठित दादा साहेव फाल्के टेलिभिजन अवार्ड वरिष्ठ गायक पोखरेललाई

पूर्व उपराष्ट्रपति झाले भारतीय मिडियालाई “नेपाल मगन्ते देश हो ” किन भने ?

admin

पूर्व उपराष्ट्रपति परमानन्द झाले भारतीय पत्रिका दैनिक जागरणसँगको कुराकानीमा नेपाल मगन्ते देश भएको बताएका छन् । झाको भनाइ उद्धृत् गर्दै सो पत्रिकाको अनलाइन संस्करणमा लेखिएको छ( “जुन देशले जति सहयोग गर्छ त्यसलाई स्वीकार गर्न नेपाल कहिल्यै हिच्किचाउँदैन, किनकि नेपाल एक मागन्ते देश हो । जसले जति सहयोग गर्छ, ऊप्रति उत्तिकै आकर्षण हुनु स्वभाविक हो ।”

“भारत को चीन से डरने की जरूरत नही” शीर्षकमा प्रकाशित समाचारमा उनले भारत चीनसँग डराउनुपर्ने अवस्था नरहेको पनि बताएका छन् ।

“भारत डराउनु पर्ने अवस्था नै छैन, किनकि नेपाललाई आफ्नो कब्जामा लिएपछि मात्र चीनले भारतमाथि केही गर्न सक्छ, जुन बिलकुल सम्भव छैन ।” भारतीय दूतावासले अहिले नेपालमा राजनीति गरिरहेको भन्दै उनले त्यसलाई बन्द गर्न सुझावसमेत दिएका छन् ।

Link : JAGARAN.COM

https://www.jagran.com/bihar/darbhanga-india-does-not-need-to-fear-china-ecstasy-17590887.html


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको