Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस भाडाका गाडीमा टिकट सिस्टम अनिवार्य नेपाल इन्जिनियरिङ कलेजमा खेलकुद सप्ताह सुरु पहिरोले गोरखा–आँबुखैरेनी सडक अवरुद्ध पहिरोमा बेपता मध्ये १४ यात्रुको नाम सार्वजनिक

श्री ५ भण्डारी सरकारको नामबाट फेसवुक चलाउने युवक पक्राउ

admin

श्री ५ भण्डारी सरकारको नामबाट फेसवुक चलाउने एक युवक तुलसीपुरमा पक्राउ परेका छन् ।

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–१ निवासी १९ बर्षका आकाश भण्डारीलाई तुलसीपुर बजारबाट पक्राउ गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी नायव उपरीक्षक प्रकाश सापकोटाले जानकारी दिए ।

सार्वजनिक संजाल फेसवुकमार्फत विनाप्रशंग शान्ति सुरक्षामा खलल पुग्ने गरी गलत कुरा सम्प्रेषण गरेकाले पक्राउ गरिएको भन्दै उनीविरुद्ध सार्वजनिक मुद्दा चलाउने तयारी गरेको छ । प्रनाउ सापकोटाले आफ्नाविरुद्ध पनि चरित्र हत्या हुने गरी गलत स्टाटस लेखेको बताए ।

‘साइबर क्राइम मुद्दा चलाउने मान्छे हो, प्रनाउ सापकोटाले भने,‘ तर भविष्य किन विगारौं भनेर सार्वजनिक मुद्दा चलाउन लागेको छु ।’ तुलसीपुरमा सार्वजनिक सञ्जाल फेसबुकमार्फत गलत कुरा प्रवाह गरेको भन्दै पक्राउ परेको यो पहिलो घटना हो ।

यसअघि फेक आइडीमार्फत एक महिलाको फोटो पोष्ट गर्ने एक युवक पनि पक्राउ परेका थिए । भण्डारीले विगतदेखिनै फेसबुकमार्फत् विवादस्पद कुरा लेख्ने गरेको प्रहरीले बताएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको