Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

गायक टीका मगरको ‘बज्यैको बुलाकी’सार्वजनिक (भिडियो ) पेट्रोलियम पदार्थमा फेरि मूल्यवृद्धि,ग्यास सिलिण्डरमै २१५ ले बढ्यो सरकार र आन्दोलनरत चिकित्सकबीच सहमति, आन्दोलन फिर्ता होस्टेलमा झुन्डिएको अवस्थामा मृत भेटिए ८ बर्षिय बालक, विद्यालयमा तोडफोड र आगजनी मुलुकको अर्थतन्त्रमा क्रमिक सुधार भइरहेको अर्थमन्त्री महतको दाबी समाजवादी महिला संघले गर्यो आफ्ना सांसदहरुलाई सम्मान

श्री ५ भण्डारी सरकारको नामबाट फेसवुक चलाउने युवक पक्राउ

admin

श्री ५ भण्डारी सरकारको नामबाट फेसवुक चलाउने एक युवक तुलसीपुरमा पक्राउ परेका छन् ।

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–१ निवासी १९ बर्षका आकाश भण्डारीलाई तुलसीपुर बजारबाट पक्राउ गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी नायव उपरीक्षक प्रकाश सापकोटाले जानकारी दिए ।

सार्वजनिक संजाल फेसवुकमार्फत विनाप्रशंग शान्ति सुरक्षामा खलल पुग्ने गरी गलत कुरा सम्प्रेषण गरेकाले पक्राउ गरिएको भन्दै उनीविरुद्ध सार्वजनिक मुद्दा चलाउने तयारी गरेको छ । प्रनाउ सापकोटाले आफ्नाविरुद्ध पनि चरित्र हत्या हुने गरी गलत स्टाटस लेखेको बताए ।

‘साइबर क्राइम मुद्दा चलाउने मान्छे हो, प्रनाउ सापकोटाले भने,‘ तर भविष्य किन विगारौं भनेर सार्वजनिक मुद्दा चलाउन लागेको छु ।’ तुलसीपुरमा सार्वजनिक सञ्जाल फेसबुकमार्फत गलत कुरा प्रवाह गरेको भन्दै पक्राउ परेको यो पहिलो घटना हो ।

यसअघि फेक आइडीमार्फत एक महिलाको फोटो पोष्ट गर्ने एक युवक पनि पक्राउ परेका थिए । भण्डारीले विगतदेखिनै फेसबुकमार्फत् विवादस्पद कुरा लेख्ने गरेको प्रहरीले बताएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको