Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

धारिलो हतियार प्रहार गरी चुच्चेपाटीमा एक युवकको हत्या

admin

काठमाडौंको चुच्चेपाटीस्थित लुम्विनी कलेज नजिकको गल्लीमा धारिलो हतियार प्रहार गरी एक युवकको हत्या भएको छ । छातीमा धारिलो हतियार प्रहार हुँदा घाइते भएका स्थानीय २५ वर्षीय छिरिङ शेर्पाको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको हो ।

शेर्पाको हत्यामा संलग्न सोही ठाउँ बस्ने १८ वर्षीय विवेक तामाङलाई बौद्ध प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । सामान्य विवादमा विवेकले गएराति छिरिङलाई छातिमा हतियार प्रहार गरेका थिए । गम्भीर घाइते छिरिङको उपचारको क्रममा मेडिकेयर अस्पतालमा मृत्यु भएको वौद्ध प्रहरीले जनाएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको