Logo
16 Jul 2024    १ श्रावण २०८१, मंगलवार

ताजा खबर

भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले दिए प्रधानमन्त्री ओलीलाई बधाई बाणिज्य बैंकहरुले घटाए साउनका लागि ब्याजदर प्रधानमन्त्री ओली सहित २१ मन्त्रिले लिए सपथ ओलीलाई प्रधानमन्त्री नियुक्त गर्नु असंवैधानिक भएको दाबी गर्दै सर्वोच्चमा रिट कोपा अमेरिकाको उपाधि अर्जेन्टिनालाई इङ्ग्ल्यान्डलाई २-१ गोलले हराउँदै स्पेनले जित्यो युरो कपको उपाधि

भारतको छत्तीसगढमा प्रहरी र नक्सलाईटबीच भिडन्त हुंदा १० जना बिद्रोहीको मृत्यु

admin

भारतको छत्तीसगढ राज्यको एक जंगलमाआज बिहान प्रहरी र भारतीय सशस्त्र विद्रोही समूह नक्सलाइटबीच भिडन्त हुँदा १० जना विद्रोहीको मृत्यु भएको छ । भारतिय संचारमाध्यमका अनुसार प्रहरी र विद्रोहीबीचको भिडन्तमा परि एकजना प्रहरी पनि मारिएको बताइएको छ ।

भिडन्तका क्रममा अरु केही विद्रोही घाइते भएका छन् । जंगलमा केही घन्टासम्म नै दोहोरो फायरिङ भएको बताइएको छ ।मारिनेमा नक्सलाइट विद्रोही समूहका एकजना उच्चस्तरीय कमाण्डर पनि परेका छन् । मारिने १० जनामा छ जना महिला लडाकू परेका बताइएको छ ।

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको