Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

भारतको छत्तीसगढमा प्रहरी र नक्सलाईटबीच भिडन्त हुंदा १० जना बिद्रोहीको मृत्यु

admin

भारतको छत्तीसगढ राज्यको एक जंगलमाआज बिहान प्रहरी र भारतीय सशस्त्र विद्रोही समूह नक्सलाइटबीच भिडन्त हुँदा १० जना विद्रोहीको मृत्यु भएको छ । भारतिय संचारमाध्यमका अनुसार प्रहरी र विद्रोहीबीचको भिडन्तमा परि एकजना प्रहरी पनि मारिएको बताइएको छ ।

भिडन्तका क्रममा अरु केही विद्रोही घाइते भएका छन् । जंगलमा केही घन्टासम्म नै दोहोरो फायरिङ भएको बताइएको छ ।मारिनेमा नक्सलाइट विद्रोही समूहका एकजना उच्चस्तरीय कमाण्डर पनि परेका छन् । मारिने १० जनामा छ जना महिला लडाकू परेका बताइएको छ ।

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको