Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

केपी ओली कपमा आठ टोलीबीच प्रतिस्पर्धा हुने फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र

लायन्स बुटवलको सिग्नेचर कार्यक्रममा महको हस्ताक्षर पुस्तक सहित यमन र सन्देशको प्रहसन

admin

लायन्स क्लब अफ बुटवल सयपत्रीले “सयपत्री लायन्स कल्चरल नाइट विथ मह सिग्नेचर प्रोग्राम” सम्पन्न गरेको छ । कार्यक्रममा क्लबका अध्यक्ष लायन्सका सबनम श्रेष्ठले अध्यक्षता गरेका थिए भने मह जोडीको उपस्थितिमा कार्यक्रम भब्यताका साथ सम्पन्न भएको थियो ।

कार्यक्रममा प्रमुख प्रदेश नं ५ का उपसभामुख कृष्ण थारु एवं चर्चित हास्य कलाकारद्वय मदनकृष्ण श्रेष्ठ र हरिवंश आचार्य रहेका थिए भने विशेष अतिथीमा लायन्स क्लबका सुनिल ओझा ,महेन्द्र नारायण श्रेष्ठ, अरुण प्रताप राणा,योगेन्द्र प्रधानका साथै लोकप्रिय हास्य श्रृंखला खासखुसका कलाकारद्वय यमन श्रेष्ठ र सन्देश लामिछाने, बटारेको उपस्थिति रहेको थियो ।

कलाकार यमन र सन्देशको प्रहसनले कार्यक्रमको रौनकता बढाएको थियो । समय सान्दर्भिक विषय माथी मनोरन्जनात्मक ढंगले आफ्नो प्रस्तुती दिएका थिए । पछिल्लो पटक थुप्रै महोत्सव तथा कार्यक्रमहरुमा व्यस्त हुन थालेका यमन र सन्देशको जोडीलाई निकै रुचाइएको पाइन्छ । उक्त कार्यक्रममा महजोडीले आफ्नो सिग्नेचर सहितको पुस्तक वितरण गरेका थिए । कार्यक्रमको संयोजन सविना श्रेष्ठले गरेकी थिईन ।

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको