Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

मिस तामाङ २०१८ को ताज सिम्रन स्याङ्बोलाई (फोटोफिचर)

admin

एघारौं संस्करणको मिस तामाङ २०१८ को उपाधि ठोरी गाउँपालिका-४ पर्साकी सिम्रन स्याङ्बोले जितेकी छन् । नेपाल तामाङ कला-संस्कृति केन्द्र र एभरेष्ट फेसन होमले संयुक्त रुपमा आयोजना गरेको मिस तामाङ २०१८ मा २८ सहभागीहरुले प्रतिस्पर्धा गरेका थिए । सिम्रनले २७ प्रतियोगीलाई पछि पार्दै सिम्रनले ताज जितेकी हुन् । उनले उपाधी सहित नगद एकलाख, एक वर्षसम्म सिभिल ग्रुपको ब्राण्ड एम्बास्डर र विभिन्न गिफ्टह्याम्पर जितेकी छन् । उनलाई २०१७ की मिस तामाङ पिंकी घिसिङले ताज पहिरिदिइन् ।

त्यसैगरी फस्ट रनरअपसँगै इमेज भ्युवर च्वाइस नुवाकोटकी रञ्जिता लामा, सेकेण्ड रनरअपसँगै फोटो भ्युवर काठमाडौंकी कुञ्छान लामा भइन् । फोर्थ रनरअप र ब्युटिफुल स्माइल मकवानपुरकी गीताञ्जली पाख्रिन र फिप्थ रनरअपमा काभ्रेकी प्रतियोगी नं. १४ अनिशा तामाङ भइन् ।

त्यस्तै बेष्ट क्याटवाक रूपा घिसिङ, पर्सनालिटी आशिका बल, फ्रेण्डसिप सिम्रन लामा, अनुशासन क्रिष्टिना लामा, ब्युटिफुल हेयर प्रियंका लामाले टाइटल जितेकी छन् ।

कार्यक्रमका निर्णायकमण्डलहरू सिभिल होमका अध्यक्ष इच्छाराम तामाङ, २०१२ मिस तामाङ सुमी मोक्तान, नायिका ओसिमा बानु, समाजसेवीद्धय प्रविण मोक्तान र भुपाल तामाङ रहेका थिए ।

तामाङ जातिको कला, संस्कृति, भेषभुषा, रीतिरवाज र धर्मलाई युवा जमातमार्फत अन्य जातिलगायत आफ्नै समुदायमा सामाजिकिकरण गर्ने उद्देश्यले सन् २००७ देखी यो प्रतियोगिता आयोजना हुँदै आइरहेको छ ।

फोटो : कुबेर तामाङ/ सगुन श्रेष्ठ ( आर्टिस्ट नेपाल स्टुडियोस)

Miss Tamang

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको