Logo
14 Apr 2024    २ बैशाख २०८१, आईतवार

ताजा खबर

भारतले नेपाललाई दियो ३५ एम्बुलेन्स र ६६ स्कुल बस लिंग परिवर्तन गरेकाले मागे तेस्रोलिंगीको नागरिकता नयाँ बर्षको दिन नुवाकोटमा माङ्चेभुमे जात्रा ‘अब २४ सै घण्टा काठमाडौँ जाग्छ’: प्रमुख कार्यकारी अधिकृत परियार उत्पादन श्रमसँग शिक्षा जोड्न आवश्यक : प्रेम सुवाल इजरायलमाथि इरानको ड्रोन आक्रमण

शेरबहादुर देउवा संसदीय दलको नेतामा विजयी

admin

नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा संसदीय दलको नेतामा विजयी भएका छन् ।

संसदीय दलको कार्यालय सिंहदरवारमा सोमवार भएको मतदानमा प्रतिद्वन्द्वी प्रकाशमान सिंहलाई पराजीत गर्दै देउवा दोस्रो पटक संसदीय दलको नेता चयन भएका हुन् । देउवाको पक्षमा ४४ मत खसेको थियो भने सि‌हको पक्षमा १९ मत खसेको थियो ।

संसदीय दलको नेता विजय भएसंगै उनी संसदमा प्रमुख प्रतिपक्षी दलको नेता बनेका छन् । विपक्षी दलको नेता संवैधानिक परिषद्को सदस्य बन्ने प्रावधान छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको