Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

शेरबहादुर देउवा संसदीय दलको नेतामा विजयी

admin

नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा संसदीय दलको नेतामा विजयी भएका छन् ।

संसदीय दलको कार्यालय सिंहदरवारमा सोमवार भएको मतदानमा प्रतिद्वन्द्वी प्रकाशमान सिंहलाई पराजीत गर्दै देउवा दोस्रो पटक संसदीय दलको नेता चयन भएका हुन् । देउवाको पक्षमा ४४ मत खसेको थियो भने सि‌हको पक्षमा १९ मत खसेको थियो ।

संसदीय दलको नेता विजय भएसंगै उनी संसदमा प्रमुख प्रतिपक्षी दलको नेता बनेका छन् । विपक्षी दलको नेता संवैधानिक परिषद्को सदस्य बन्ने प्रावधान छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको