Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

पाकिस्तानी प्रधानमन्त्री अब्बासीको नेपाल भ्रमण, भारतमा बढ्यो चासो

admin

सोमबारदेखि सुरु भएको पाकिस्तानी प्रधानमन्त्री शाहिद खाकान अब्बासीको नेपाल भ्रमणको विषयलाई लिएर भारतीय सञ्चारमाध्यामहरुले नेपाल र पाकिस्तानबीच थप दोस्ती बढ्न थालेको भन्दै टिप्पणी गर्न थालेका छन् ।

दुई दिने नेपाल भ्रमणमा काठमाडौं ओर्लिएका प्रधानमन्त्री अब्बासीको भ्रमणलाई वाम गठबन्धनको सरकार बनेपछि भएको पहिलो बरिष्ठ विदेशी नेताको भ्रमण रहेको भन्दै टिप्पणी सुरु भएको हो । ‘पाकिस्तानका प्रधानमन्त्री शाहिद खाकान अब्बासी आफ्नो देशसँग अर्को क्षेत्रीय राष्ट्र नेपालसँग सम्बन्ध प्रगाढ बनाउने प्रयासस्वरुप दुई दिने नेपाल भ्रमणमा निस्किएका छन् ।

उनले नेपाली प्रधानमन्त्री लगायत अन्य नेताहरुसँग वार्ता गर्नेछन्, उनी प्रधानमन्त्री केपी ओलीले सरकारको नेतृत्व सम्हालेलगत्तै नेपाल भ्रमण गर्ने पहिलो बरिष्ठ नेता समेत हुन्’ नवभारत टाइम्सले सोमबार लेखेको छ ।
पाकिस्तानी राजदूतावासको हवला दिँदै टाइम्सले लेखेको छ, ‘यो भ्रमणमा व्यापार,शिक्षा, पर्यटन, रक्षा लगायतका विषयमा दुई देशबीचको सम्बन्धलाई थप प्रगाढ बनाउन र विस्तार गर्न अवसर मिलेको छ ।’


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको