Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन

अश्लील भिडियो पठाउने निर्माता पक्राउ

admin

चलचित्र निर्माता तथा छायाँकार डिक खड्का पक्राउ परेका छन् । चलचित्र सम्पादक तारा थापा ‘किम्बे ‘की श्रीमती सावित्री बुर्जालाई लामो समय देखि अश्लील भिडियो म्यासेज  पठाउने गरेको आरोपमा अनामनगर स्थित आफनै निवास बाट प्रहरीले पक्राउ गरेको हो  ।

लामो समय देखि अश्लील भिडियो म्यासेज पठाई मानसिक तनाव दिएको भन्दै तारा थापाले साईबर क्राईम अन्तर्गत  दिईएको निवेदनका  आधारमा खड्का पक्राउ परेका हुन्

पक्राउ परेका खड्कालाई टेकु स्थित अपराध महासाखामा राखिएको छ भने  उनलाई साईबर क्राईम अन्तर्गत मुद्दा चलाउने तयारी प्रहरीले गरेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको