Logo
23 Jul 2024    ८ श्रावण २०८१, मंगलवार

ताजा खबर

विद्यार्थी छात्रवृत्ति परीक्षामा ८ हजार १९७ जना उत्तीर्ण कांग्रेस सांसद सुनिल शर्माविरुद्ध नक्कली प्रमाणपत्रमा मुद्दा नचल्ने प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै ‘नालापानी’को नया ट्रेलर सार्वजनिक,श्रावण २५ बाट देशभर प्रदर्शन हुँदै रामदत्त जोशी एआइजीपीमा बढुवा सिफारिस दुई हजार ‘केयरगिभर’ लैजान इजरायल सहमत

अश्लील भिडियो पठाउने निर्माता पक्राउ

admin

चलचित्र निर्माता तथा छायाँकार डिक खड्का पक्राउ परेका छन् । चलचित्र सम्पादक तारा थापा ‘किम्बे ‘की श्रीमती सावित्री बुर्जालाई लामो समय देखि अश्लील भिडियो म्यासेज  पठाउने गरेको आरोपमा अनामनगर स्थित आफनै निवास बाट प्रहरीले पक्राउ गरेको हो  ।

लामो समय देखि अश्लील भिडियो म्यासेज पठाई मानसिक तनाव दिएको भन्दै तारा थापाले साईबर क्राईम अन्तर्गत  दिईएको निवेदनका  आधारमा खड्का पक्राउ परेका हुन्

पक्राउ परेका खड्कालाई टेकु स्थित अपराध महासाखामा राखिएको छ भने  उनलाई साईबर क्राईम अन्तर्गत मुद्दा चलाउने तयारी प्रहरीले गरेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको