Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

अश्लील भिडियो पठाउने निर्माता पक्राउ

admin

चलचित्र निर्माता तथा छायाँकार डिक खड्का पक्राउ परेका छन् । चलचित्र सम्पादक तारा थापा ‘किम्बे ‘की श्रीमती सावित्री बुर्जालाई लामो समय देखि अश्लील भिडियो म्यासेज  पठाउने गरेको आरोपमा अनामनगर स्थित आफनै निवास बाट प्रहरीले पक्राउ गरेको हो  ।

लामो समय देखि अश्लील भिडियो म्यासेज पठाई मानसिक तनाव दिएको भन्दै तारा थापाले साईबर क्राईम अन्तर्गत  दिईएको निवेदनका  आधारमा खड्का पक्राउ परेका हुन्

पक्राउ परेका खड्कालाई टेकु स्थित अपराध महासाखामा राखिएको छ भने  उनलाई साईबर क्राईम अन्तर्गत मुद्दा चलाउने तयारी प्रहरीले गरेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको