Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

डा.गोविन्द केसीलाई ३ दिन भित्र सर्वोच्चमा उपस्थित हुन आदेश

admin

सर्वोच्च अदालतले त्रिवि शिक्षण अस्पतालका प्रध्यापक डा।गोविन्द केसीलाई ३ दिनभित्र अदालतमा उपस्थित हुन आदेश दिएको छ । अदालतको अवहेलनासम्बन्धी परेको मुद्धामा डा.केसीलाई तत्काल उपस्थित हुन सर्वोच्चले आदेश दिएको हो ।

मंगलबार प्रधानन्यायाधीश गोपालप्रसाद पराजुली एकल इजलासले डा.केसीलाई तत्काल अदालतमा उपस्थित हुन आदेश दिएको जनाइएको छ । डा. केसीले प्रधानन्यायाधीश पराजुलीका नागरिकता र शैक्षिक प्रमाणपत्र समेत छानबिन हुनुपर्ने माग राख्दै तत्काल राजीनामा दिनुपर्ने माग गरिरहेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको