Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

बहुप्रतिक्षित चलचित्र “शत्रुगते” को मह शत्रुगते यात्रा

admin

गीतसंगीत ,ट्रेलर तथा बहुचर्चित कलाकारहरुको कारण चर्चामा रहेको प्रतिक्षित चलचित्र ‘शत्रु गते’ ले मोफसल टुर गर्ने भएको छ । उपत्यका वाहिरका दर्शक तथा सञ्चारकर्मीसंग भेटघाट एवं चलचित्रको प्रमोसन गर्ने उदेश्यले मह शत्रुगते टुर आयोजना गर्न लागेको हो । टुरलाई रुस्लान भोड्काले प्रायोजन गरेको छ ।

‘रुस्लान मह शत्रु गते यात्रा २०७४’ नाम दिइएको यस यात्रामा कलाकार हरिवंश आचार्य , किरण केसी , शिवहरी पौडेल , पल शाह , आँचल शर्मा र जुनु रिजाल काफ्ले रहनेछन । यात्राको क्रममा स्थानीय दर्शकलाई विभिन्न प्रस्तुति समेत पस्किने छन् । यात्रा फाल्गुन २३ गते देखि ३० गतेसम्म चल्नेछ । २३ गते हेटौडा , २४ गते नारायणगढ , २५ गते बुटवल , २६ गते पोखरा , २८ गते बिर्तामोड , २९ गते दमक र ३० गते इटहरीमा हुने जानकारी निर्माता किरण केसीले बताए ।

चलचित्रलाई मह सञ्चारको व्यानरमा निर्माण गरिएको छ भने यसका प्रस्तुतकर्ता किरण केसी हुन् ।  हरिवंश आचार्यको कथा रहेको छ । पटकथालाई निर्देशक भट्टराई र दीपकराज गिरी तथा संवाद भने निर्देशक भट्टराईले कथाकार हरिवंश आचार्यसंग मिलेर तयार गरेका हुन् ।

चलचित्रमा दीपकराज गिरी , दीपाश्री निरौला , नरेन्द्र कंसाकार , शिवहरी पौडेल , यसोधा श्रेष्ठ र रमिला आचार्य निर्माता रहेका छन् ।

फिल्म चैत्र ९ मा रिलिज हुनेछ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको