Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

बहुप्रतिक्षित चलचित्र “शत्रुगते” को मह शत्रुगते यात्रा

admin

गीतसंगीत ,ट्रेलर तथा बहुचर्चित कलाकारहरुको कारण चर्चामा रहेको प्रतिक्षित चलचित्र ‘शत्रु गते’ ले मोफसल टुर गर्ने भएको छ । उपत्यका वाहिरका दर्शक तथा सञ्चारकर्मीसंग भेटघाट एवं चलचित्रको प्रमोसन गर्ने उदेश्यले मह शत्रुगते टुर आयोजना गर्न लागेको हो । टुरलाई रुस्लान भोड्काले प्रायोजन गरेको छ ।

‘रुस्लान मह शत्रु गते यात्रा २०७४’ नाम दिइएको यस यात्रामा कलाकार हरिवंश आचार्य , किरण केसी , शिवहरी पौडेल , पल शाह , आँचल शर्मा र जुनु रिजाल काफ्ले रहनेछन । यात्राको क्रममा स्थानीय दर्शकलाई विभिन्न प्रस्तुति समेत पस्किने छन् । यात्रा फाल्गुन २३ गते देखि ३० गतेसम्म चल्नेछ । २३ गते हेटौडा , २४ गते नारायणगढ , २५ गते बुटवल , २६ गते पोखरा , २८ गते बिर्तामोड , २९ गते दमक र ३० गते इटहरीमा हुने जानकारी निर्माता किरण केसीले बताए ।

चलचित्रलाई मह सञ्चारको व्यानरमा निर्माण गरिएको छ भने यसका प्रस्तुतकर्ता किरण केसी हुन् ।  हरिवंश आचार्यको कथा रहेको छ । पटकथालाई निर्देशक भट्टराई र दीपकराज गिरी तथा संवाद भने निर्देशक भट्टराईले कथाकार हरिवंश आचार्यसंग मिलेर तयार गरेका हुन् ।

चलचित्रमा दीपकराज गिरी , दीपाश्री निरौला , नरेन्द्र कंसाकार , शिवहरी पौडेल , यसोधा श्रेष्ठ र रमिला आचार्य निर्माता रहेका छन् ।

फिल्म चैत्र ९ मा रिलिज हुनेछ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको