Logo
01 Feb 2023    १८ माघ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ भारतबाट बढेर आयो इन्धनको भाउ माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटि बैठक स्थगित खेर जाँदै ४० लाख ‘डोज’ खोप सन्दीप लामिछानेमाथि लगाइएको निलम्बन फुकुवा

गोरु जोत्दा सकेट बम निस्कियो !

admin

जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाजुरा नजिकै सकेट बम फेला परेको छ । प्रहरी कार्यालय बाट १ सय मिटर उत्तरतर्फ प्लाष्टिकले बेरेको अवस्थामा फेला परेको सकेट बम निश्क्रिय पार्नका लागी नेपाली सेनाको टोली त्यसतर्फ आउँदै गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाजुराले जनाएको छ ।

प्रहरी स्रोतका अनुसार नेपाली सेनाले संकटकालमा राखेको उक्त सकेट बम गोरु जोत्ने क्रममा शुक्रबार फेला परेको हो ।

‘शंकास्पद बस्तु फेला परेको छ’ जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाजुराका डिएसपी हरि ओलीले भने, ‘पुरानो सकेट बम हुनसक्छ, आवश्यक अनुसन्धान भइरहेको छ ।’


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको