Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

गोरु जोत्दा सकेट बम निस्कियो !

admin

जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाजुरा नजिकै सकेट बम फेला परेको छ । प्रहरी कार्यालय बाट १ सय मिटर उत्तरतर्फ प्लाष्टिकले बेरेको अवस्थामा फेला परेको सकेट बम निश्क्रिय पार्नका लागी नेपाली सेनाको टोली त्यसतर्फ आउँदै गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाजुराले जनाएको छ ।

प्रहरी स्रोतका अनुसार नेपाली सेनाले संकटकालमा राखेको उक्त सकेट बम गोरु जोत्ने क्रममा शुक्रबार फेला परेको हो ।

‘शंकास्पद बस्तु फेला परेको छ’ जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाजुराका डिएसपी हरि ओलीले भने, ‘पुरानो सकेट बम हुनसक्छ, आवश्यक अनुसन्धान भइरहेको छ ।’


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको