Logo
01 Feb 2023    १८ माघ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ भारतबाट बढेर आयो इन्धनको भाउ माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटि बैठक स्थगित खेर जाँदै ४० लाख ‘डोज’ खोप सन्दीप लामिछानेमाथि लगाइएको निलम्बन फुकुवा

रामकृष्ण श्रेष्ठको ‘रुपैको धाक नलाउ’ गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक

admin

काठमाडौँ  : लामो सयमदेखि नेपाली सांगितक क्षेत्रमा निरन्तर रुपमा क्रियाशिल रहेका गायक तथा संचारकर्मि रामकृष्ण श्रेष्ठले नयाँ लोक पप गीत ‘रुपैको धाक नलाउ’ गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन । युवा पुस्ताको जन–जिब्रोमा निस्कने रुपको प्रशंसालाई गीतमा समेटिएको गायक श्रेष्ठले बताए ।
गीतमा गायक श्रेष्ठसंगै चर्चित गायिका मिलन अमात्यको आवाज रहेको छ । अम्बिका गुरुङको शब्द, अशुसेन लामाको संगित, बवीराज घतानीको ऐरेन्ज, रहेको उक्त गीतको भिडियोलाई शुक्रबारदेखी सार्वजनिक गरिएको छ ।

सोनाम पाख्रीनको निर्देशनमा तयार भएको भिडियोलाई उत्सव दाहालले छायांकन गरेका छन भने सम्पादन सुशिल न्यौपानेको रहेको छ । भिडियोमा मोडल शिवदास गुरुङ, अस्मिता राना मगर, बिनिता तामाङ लगायतको उत्कृष्ट अभिनय देख्न सकिन्छ भने गायक स्वयं पनि भिडियो देखिएका छन । पोखराको रमणीय स्थानहरुमा छायांकन गरिएको भिडियो प्रति गायक श्रेष्ठ निकै आशावादी रहेका छन ।
म्युजिक भिडियोः


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको