Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

चट्याङ लागेर एकै परिवारका आमाछोरीको मृत्यु

admin

चौतारा । सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको जुगल गाउँपालिका-४ स्थित घुङ्गा भन्ने स्थानमा चट्याङ लागेर एकै परिवारका आमाछोरीको मृत्यु भएको छ ।

छब्बिस वर्षीया तोकमाई तामाङ र उनकी एक महिने छोरीको घरमै बसेको अवस्थामा सोमबार बेलुका पानीसँगै परेको चट्याङ लागेर घटनास्थलमै मृत्यु भएको प्रहरी उपरीक्षक मोहनप्रसाद पोखरेलले जानकारी दिए ।  जिल्ला सदरमुकाम चौताराबाट करिब ४० किलोमिटरको दूरीमा रहेको घुङ्गामा चट्याङबाट पाँच वटा चौपायासमेत मरेको जनाइएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको