Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस भाडाका गाडीमा टिकट सिस्टम अनिवार्य नेपाल इन्जिनियरिङ कलेजमा खेलकुद सप्ताह सुरु पहिरोले गोरखा–आँबुखैरेनी सडक अवरुद्ध पहिरोमा बेपता मध्ये १४ यात्रुको नाम सार्वजनिक

चर्चित नायक निखिल उप्रेती अस्वस्थ

admin

एक्सन स्टारका रुपले परिचित चर्चित नायक निखिल उप्रेती अस्वस्थ भएका छन् । उनलाई पेट सम्बन्धी समस्या भएका कारण अचानक अस्पातल भर्ना हुनु परेको हो । पेटमा असजिलो महसुस भएसंगै उनी काठमाण्डौ स्थित स्टार हस्पिटलमा भर्ना भएका छन् । उनी अहिले डाक्टर साँहिला रुपाखेतिको निगरानीमा भएको श्रोतले जनाएको छ । उनलाई उक्त अस्पतालले निशुल्क स्वास्थ्य परिक्षण गरिरहेको छ ।

थुप्रै चलचित्रमा स्टन्ट गरेका कारण उनको यो समस्या आएको अनुमान डक्टरले लगाएका छन् । उनी अभिनित चलचित्र “पिंजडा ब्याक अगेन”मा हालै प्रर्दशन भएको पछिल्लो चलचित्र हो । उनी अभिनित पहिलो चलचित्र “पिंजडा”को एक्सनका कारण उनी चर्चामा आएका हुन् । उनका प्रायः चलचित्र एक्सनले नै भरिपूर्ण हुने गर्दछ । भने दर्शकले पनि उनका नयां नयां एक्सन स्टाइल हेर्नका लागी प्रतिक्षारत हुने गर्छन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको