Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

खटाइएको निकायमा नगए सीधै बर्खास्त

admin

काठमाडौं : सरकाले कर्मचारीलाई खटाइएको निकायमा नगए सीधै बर्खास्त गर्ने प्रावधानसहितको कर्मचारी समायोजन नियमावली २०७४ लाई कार्यान्वयनमा ल्याएको छ। सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले कर्मचारी समायोजन ऐनलाई कार्यान्वयन गर्न तयारी पारिएको कर्मचारी समायोजन नियमावलीलाई स्वीकृत गर्दै अब प्रदेश तथा स्थानीय तहमा खटाइएका कर्मचारी ३५ दिनभित्र खटिएको स्थानमा नपुगे सीधै बर्खास्त गर्ने कानुनी प्रावधानलाई कार्यान्वनमा ल्याइएको हो।

सरकारले केन्द्रीकृत शासन प्रणालीअनुसार भर्ना गर्नका ७६ हजार कर्मचारीलाई संघ, प्रदेश र स्थानीय तहमा स्थायीरुपमा समायोजन गर्ने उद्देश्यसकित कर्मचारी समायोजन नियमावली २०७४ लाई स्वीकृत गरेपछि समायोजन प्रक्रिया अघि बढेको हो।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको